alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
287
GRAND THEFT AUTO V: SIRLAR, SÜRPRİZLER VE DAHA FAZLASI 1.BÖLÜM
İsimsiz Üye
12 Mart 2015 21:51
SÜRPRİZ YUMURTALAR


1) Prologue (İlk görev) görevinde jip ile tren köprüsü altından geçerken donmuş bir dere göreceksiniz. Buzun altında donmuş bir uzaylı var. 

2) 23.00 - 00.00 arası kuzeydoğudaki Mount Gordo bölgesinde bir hayalet belirir. Yaklaşırsanız kaybolur, geri çekilirseniz tekrar oluşur. Hayaletin yeri, görüntüsü ve videosu aşağıdadır. Korkacak olanlar bakmasın. Bence korkacak pek bir şey yok. Sonuçta bu bir oyun ve hayalet hareketsiz duruyor. 
 

3) Los Santos Customs'ta araç modifiyesine girdiğinizde Fujiwara isimli bir tekerlek tasarımı göreceksiniz. Bu açık bir şekilde Initial D isimli anime'e göndermedir. 

4) Hood Safari görevinde son dönüşten önce Grove Street'e gidilirse 3 tane bisikletli görünecek. Yakından bakılırsa bunlar CJ, Sweet ve Big Smoke'a benzemekte. 

5) Denizaltıyla Paleto Bay bölgesinde kayalıkların doğu tarafına bakarsanız UFO kazasına rastlayabilirsiniz. 
 

6) Denizaltıyla keşif yaparken bir ABD jet kazasına rastlayabilirsiniz. Jetin yeri Paleto Forest yarımadasının kuzeydoğusunda, paraşüt etkinlikleri yakın. 

7) Denizaltında çeşitli yerlerde hazineler saklı. 

8) Oyunu %100 bitirdikten sonra Chiliad dağındaki teleferik girişinde ufo görülebilir. 
 

9) Franklin'in evinin duvarında mavi baskılı harita var. Online'da aldığınız evin bir odasında da bulabilirsiniz. 
 

10) GTA V Collector's Edition haritasına bir ışık tutularsa, sırlar, ilginç yazılar, işaretler harita üzerinden görülebilir. 
 

Cevap bulunamadı.