alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
217
GRAND THEFT AUTO V: SIRLAR, SÜRPRİZLER VE DAHA FAZLASI 7.Bölüm Gerçek Yaşamdan... :)
İsimsiz Üye
12 Mart 2015 22:03
GERÇEK YAŞAMDAN ALINTILAR

*1) Oyunun kapağındaki kız Kate Upton'a benzemekte. 


*2) Bir görselde Michael'ın oğlu Jimmy, Xbox koluyla oyun oynamakta. 
 

*3) Tequi La La isimli bar, gerçekte Los Angeles'taki Whisky a Go Go isimli bara göndermedir. 
 
 

*4) Up-n-Atom'un sarı ile yazılmış "n" harfi, Mc Donalds'taki "M" harfinin yazılışını hatırlatmakta. 
 

*5) Online tanıtım videosundaki bir odadaki duvarda asılı duran posterde bir göz bulunuyor ve "bu adam sizi izliyor" yazıyor. Birçok kişi bunun illuminati isimli örgüte (sözde) gönderme olduğunu düşünüyor. 
 

*6) Vespucci ismi İtalyan gezgin Americo Vespucci'den gelmektedir. 
 

*7) Los Santos Custom, gerçekte Los Angeles'ta bulunan West Coast Customs isimli modifiye şirketine göndermedir. 
 
 

8) Vanilla Unicorn kulübünün yakınında buluna araç modifiye yeri "Car Tune Network" olarak adlandırılmıştır. Bu, "Cartoon Network"ten bir referans olabilir. 

9) Non Stop Pop FM'de Suriye olaylarına yer veriliyor. 

10) Radyo reklamlarında 2011'deki Londra ayaklanmalarından bahsediliyor. 

11) Mr. Philips görevinde Michael TV izlerken Weazel News'ta (Haber kanalı) Liberty City'de bir kasırga olduğundan bahsedilerek Sandy kasırgası kastediliyor. Hatırlarsanız Liberty City, New York'un ta kendisiydi. 

12) Los Santos'ta Trevor'ın kaldığı Floyd'un evi, Quentin Tarantino'nun Jackie Brown filmindeki Melaine'in apartmanı model alınarak yapılmış. Mutfaktaki sütundaki bir fotoğraf bile bu filmi andırır. 

13) Haritanın doğusunda San Chianski Mountain Range bölgesinde ünlü TV dizisi olan Lost'a ait çeşitli buluntulara rastlanabilir. 
 
 

14) Bazen görevde değilken Trevor'a geçiş yaptığınızda Faggio sürerken " We are scooter brothers! Scooooter brothers! " dediğini duyabilirsiniz. Bu, 4PlayerPodcast'ten bir alıntıdır. 
Cevap bulunamadı.