alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
151
GRAND THEFT AUTO V: SIRLAR, SÜRPRİZLER VE DAHA FAZLASI 8.Bölüm (7. Bölümün Devamı)
İsimsiz Üye
12 Mart 2015 22:05
Gerçek Yaşamdan  - 2.bölüm

15) Sandy Shores'ta bazı kayalara 8 sayısı birçok kez yazılmış. Ayrıca kayanın üstünde şiir biçiminde "One is done, Two was fun, Three tried to run, Four called mom, Five's not alive, Six is nix, Seven's in heaven, 8 won't wait." yazıyor. Bu, Freddy Kureger'ın şiirini işaret ediyor olabilir. Ayrıca bir seri katil veya tecavüzcü tarafından yazılmış olabilir. Neyi işaret ettiğine dair tam bir açıklaması henüz yok. 
 

16) Strawberry'deki dar yoldaki bir grafiti Nycan Cat'e benziyor. 

17) Devin Weston'ın araba görevlerinden birinde özelleştirilmiş JB 700 ile Machine Guns, Spikes ve bir Seat Launcher var. Bunlar James Bond serisinde Goldfinger (1964) isimli filmden referanstır. 

18) Lester bir uçan dairenin olduğu ve "doğruyu kabul et" ifadesinin yer aldığı bir postere sahip. Bu, X-Files'taki Fox Mulders'in "İnanmak istiyorum" posterine bir gönderme. 

19) İndirim (giysi) dükkanlarından birinde "Overlooked red blouson" isimli kırmızı bir ceket bulabilirsiniz. Bu ceket The Shining filminde Jack Torrance giyilmiştir. Ayrıca Torrance ailesinin kaldığı otel "The overlook hotel" ismindedir. 

20) Trevor'ın evinin yakınındaki giyim mağazasına giderseniz "Champagne Driver Blouson" isimli, arkasında yengeç olan bir cekep bulacaksınız. Ceket, Drive filminden esinlenerek oluşturulmuş. Filmdeki ceketten tek farkı arkasında akrep değil yengeç olmasıdır. 
 

*21) Marylyn Monroe, Charlie Chaplin, Elvis Presley ve John Wayne'in fotoğrafları oyundaki bir bölgede bulunmakta. 
 

22) Weazel News'ta bazen ABD'deki sağlık sorunlarına yer veriliyor. 

23) Strawberry'de bulunan Mosley Auto Services eski bir FIA (Formula 1 Federasyonu) başkanına göndermedir. 

24) Bir radyoda Miami yamyam saldırısına göndermeler var. Radyodaki bir tuvalet temizleyici reklamında bir adam birine saldırıyor ve ısırıyor. 

25) Curtis Weaver'a göre The Exchange, Algonquin, Liberty City'de bir gösteri yapılmış. 2011'de New York'ta yapılan Occupy Wall Street protestosuna bir gönderme. 

26) Blaine Country'de araç sürerken bazen park etmiş bir karavana rastgeleceksiniz. Karavana yakın duran kimyasal giysiler giymiş iki adam var. Birisi keçi sakallı, gözlüklü kel bir adam; diğeri ise bere takmış genç bir adam. Bu kişiler, Breaking Bad'deki Walter White ve Jesse Pinkman'ı temsil ediyor. 

27) The Big Score görevi "The Italian Job" isimli filmden referanslar içeriyor. 

28) Marlowe Vineyards (oyundaki bir bölge) ismi muhtemelen Raymond Chandler'ın romanlarında bulunan Phillip Marlowe isimli ünlü bir dedektife gönderme. Ayrıca romanların çoğu Los Angeles'ta geçmekte. 

29) Los Santos'ta "Bishop's WTF?!" isminde bir müze bulabilirsiniz. Ünlü "Ripley's Believe It Or Not!" müzelerinin bir parodisidir. 

30) Yeni 100 Dolar'a Radio Los Santos'ta yer veriliyor. 

31) West Coast Classics'teki DJ Pooh, Digipun isimli yeni bir akıllı telefon uygulamasından söz ediyor. DJ, Digimon'u ima ediyor. 

32) Elysian Island'daki Merryweather bölgesinde bir Reefer'ın (tekne) içinde resimli bir takvim var. Başlıkta "I'm on a boat!" yazmakta. Bu olay, Lonely Island'ın bir şakısı olan I'm on a Boat'a göndermedir. 

Cevap bulunamadı.