alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
184
Grand Theft Auto V'in PC satış rakamları rekora koşuyor
eray ö.
30 Nisan 2015 19:45

PC'ye 1.5 yıl rötarlı çıkış yapan Rockstar Games'in son oyunu Grand Theft Auto V, SteamSpy'ın istatistiklerine göre sadece Steam üzerinde 1 aydan kısa süre içerisinde 2 milyon'dan fazla satmayı başardı. 


Çıktığından bu yana toplam 3.5 milyon satan GTA IV'ü çok yakın bir zaman da geçeceğine kesin gözüyle bakılan GTA V, ileride eklenecek olan MOD'lar ile bu rakamları katlayarak artırabilir. Üstelik yazının başına belirttiğimiz gibi bunlar sadece Steam rakamları. Rockstar üzerinden ve kutulu olarak satın alınan GTA V'leri de rakama dahil edersek, tahmini olarak şimdiden 5 milyondan fazla GTA V satılmış olabilir.

PC platformunda GTA serisinin bu kadar fazla satması, gelecekte çıkacak olan GTA oyunlarının PC'ye de eş zamanlı gelmesi için büyük bir başarı olarak öne çıkıyor.

Cevap bulunamadı.