alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
265
GTA 5 - Carbine Rifles Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:05

Carbine Rifles

Soygun hazırlıkları için gerekli ekipmanları toplamamız gerek. Radarda “Hs” olarak görünen bu göreve başlamak için, Los Santos’u dolaşan SUV’a yaklaşmanız gerekiyor. Yeterince yakınına geldiğinizde görev otomatik olarak başlayacak.

httpiimgurcomjatPB3djpg httpiimgurcom1SCQdx3jpg

Sakın aracın duracağı zaman saldırmaya çalışmayın çünkü araç kırmızı ışıklarda bile durmuyor. Her neyse, biz size direk olarak araca ateş açmanızı öneriyoruz. Eğer bunu yapamıyorsanız aracınızla SUV’un önünü kesmeye çalışın. İlk önce şoförü vurmaya çalışırsanız araç kaçamayacağı için işiniz kolaylaşır.

httpiimgurcomgt7zl80jpg httpiimgurcomexpXLKXjpg

Aracı çalmanın kolay olacağını sanmayın. SUV’da bulunan NOOSE timinin hepsi tam teçhizatlı olarak sizi bekliyor olacak. Araç durduğu anda ondan uzaklaşmanız veya derhal çıkanları öldürmeni gerek. Herkesi öldürdükten sonra SUV’a binin.

httpiimgurcomYZWVkVJjpg httpiimgurcomJpOFVDOjpg

Tahmin edebileceğiniz gibi, 3 yıldızlı aranma seviyesiyle aranıyor olacaksınız. Polislerden kaçarken unutmayın, bu araç diğer herhangi bir araca göre daha zor kontrol ediliyor. Ara sokaklara veya saklanılacak herhangi bir yere girerken hızınızı iyi ayarlayın. Peşinize bir de polis helikopteri takılacağı için, üstü kapalı olan bir yere saklanmak sizin yararınıza olacaktır. Polislere izinizi kaybettirdikten sonra size gösterilen yere giderek aracı köprünün altına bırakın ve araçtan inin. Böylece görev sonlanmış olacak.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– SUV’u çaldıktan sonra 2 dakika içinde polislerden kurtulun.


Cevap bulunamadı.