alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
254
GTA 5 - Complications Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 11:53

Complications

httpiimgurcomA18LheSjpg httpiimgurcomriJSPtxjpg

Repossession görevinden sonra açılan bu görev haritada “S” harfiyle gösteriliyor. Simeon’ın araba galerisine gidin ve galerinin önünde bulunan Simeon Yetarian’a ulaşın. Ara sahneyi izledikten sonra, Rockford Hills bölgesine gidin(Los Santos’un kuzeybatı tarafında bulunuyor). Oraya giderken, Simeon ile Franklin arasında geçen telefon konuşmasını dinleyin. Aracı çalacağınız villanın yakınında durun. Yukarıdaki fotoğrafta bulunan kapıya gidin ve üstünden atlayarak bahçeye gizlice sızın.

httpiimgurcomFhNwNPujpg httpiimgurcomG5E98iBjpg

Analog çubuğuna basarak gizlilik(stealth) moduna geçin, böylece daha dikkatli ve sessiz ilerleyeceksiniz. Villanın bahçesinden sessizle ilerlerken solda bulunan bahçivanı farkedeceksiniz. Sessizce arkasından yaklaşın ve onu bayıltın.

httpiimgurcom3Z4xsgxjpg httpiimgurcomqJML7MAjpg

Sakın kapıların birinden villaya girmeye çalışmayın, çünkü hepsi kilitli olacak. Onun yerine ana girişin bulunduğu yerden sağ tarafa gidin ve bahçivanın arabasına yaklaşın. Aracın üstüne tırmanın ve oradan çatıya tırmanarak üst kattaki açık olan banyo camından içeri sızın. Bir kız ve erkek sesi duyacaksınız fakat heyecanlanmayın, iki kardeşin tartışmasına kulak misafiri olacaksınız sadece.

httpiimgurcomQzb37K0jpg httpiimgurcomQnCKLXrjpg

Banyoda biraz bekledikten sonra, genç kız odasına gidecek ve yolunuza devam edeceksiniz. Artık villanın içindesiniz ve daha dikkatli olmanız gerek. Doğruca merdivenlere gidin ve ilk kata doğru sessizce inin. Buradan sola dönün ve orada tenis hocasıyla flörtleşen kadının sizi görmemesine dikkat edin. İlk fırsatta tekrar sola dönerek garaja geçin ve orada park halinde bulunan SUV’a binin.

httpiimgurcomN9pTvtmjpg httpiimgurcomggvbDMbjpg

Garajdan çıkarken dikkat edin ve doğrudan galeriye sürün. Oraya doğru hızlıca giderken, arka koltukta hareketlenen bir şey göreceksiniz ve Michael ile beklenmedik bir şekilde karşılacaksınız. Eğer ona daha dikkatli bakmak istiyorsanız size belirtilen tuşa basabilirsiniz. Galeriye doğru devam edin ve galerinin yakınında bulunan size gösterilen yuvarlakta durun. Kısa bir ara sahnenin ardından aracınızla galerinin ön camından içeri dalın.

httpiimgurcompZWoLAkjpg httpiimgurcomN7eAqZgjpg

Kısa bir kargaşanın ardından Michael’ı kontrol etmeye başlıyorsunuz ve Franklin’in patronu Simeon ile kavga etmeniz gerekiyor. Eğer ilk defa kavga ediyorsanız ekranda size gösterilen talimatlara uymanız gerekiyor. Simeon’a kilitlenin ve onun size salladığı yumruklardan kaçmaya çalışın, doğru zamanda ona yumruklarınızı geçirin. Galeri sahibini Simeon’ı dövdükten sonra, görev otomatik olarak bitecek ve artık karakter menümüze Michael’ın eklendiğini göreceğiz.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Time – 5 dakikada görevi tamamlamalısınız.
– Can’t Touch This – Simeon ile kavga ederken hiç dayak yememelisiniz.
– Dirt Nap – Bahçıvanı sessizce indirmelisiniz.

Not: Ara sahneler dahil oyunu 05:00 saniyede bitirmeniz gerekiyor. Bu yüzden oyunu %100 bitirmek istiyorsanız ara sahneleri geçmelisiniz.


Cevap bulunamadı.