alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
541
GTA 5 - Friend Request Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:00

Friend Request

httpiimgurcomPDcGrldjpg httpiimgurcom7vtNriYjpg

Martin Madrazo’ya olan borcumuzu kapatmak için Michael’ın eski dostu olan Lester’a gidiyorsunuz. Lester’ın evi Los Santos’un güneydoğusunda bulunuyor. Tam olarak El Burro Heights bölgesinde. Oraya gittiğinizde aracınızı evin önüne park edin ve girişe giderek Michael’ın eski dostu Lester’ın kapıyı açmasını bekleyin ve Lester’la görüşün. Lester sizden Lifeinvader şirketinin sahibi Jay Norris’ten bir intikam almanızı isteyecek.

httpiimgurcom9pukSzRjpg httpiimgurcomqATqS9Kjpg

İlk olarak Michael’ın kendini Norris’in şirketinin çalışanlarından biriymiş gibi göstermesi için kıyafet almalısınız. Bunun için Vinewood bölgesinde şehrin kuzey kısmında olan Suburban kıyafetçi dükkanına gitmelisiniz. Dükkana girin, kasiyer ile konuşun ve oyunun önerdiği kıyafetlerden satın alın.

httpiimgurcomSw5XJ8Wjpg httpiimgurcomPsby9I7jpg

Dükkandan çıkın ve aracınıza binip, Rockford Hills’te bulunan Lifeinvader şirketinin merkez binasına gidin. Binanın yanına park edin ve girişe doğru ilerleyin. Burada içeri giriş yolunu havalı hale getiren bir ara sahne izleyeceksiniz. İçeri girdiğinizde Michael’ın binada tanıştığı programcıyı takip edin.

httpiimgurcomBjBl1Cojpg httpiimgurcom7fcXKR6jpg

Şimdi, komik bir mini-game oynayacaksınız. Sinir bozucu pop-upları, sağ üstte bulunan X butonuna basarak kapatmaya başlayın. Ekranı temizlediğinizde hemen AntEater Antivirus ikonuna tıklayın. Bilgisayarı tarayın ve tüm virüsleri yok edin.

httpiimgurcomVF03qzAjpg httpiimgurcomkg6kjpejpg

Başka bir ara sahne izledikten sonra, yan odaya girerek Michael’ın ofiste bulunan yeni cihazın prototipini değiştirmesini sağlayın. İşiniz bittikten sonra geldiğiniz yoldan geri dönün ve Lifeinvader ofisinden çıkın ve direk Michael’ın evine gidin. Evin salonuna gidin ve televizyonu açın.

httpiimgurcom1Y9Yyeijpg

Sol analog yardımıyla kanalları değiştirin. Jay Norris’in çıkacağı kanalı bulana kadar buna devam edin. Aldığınız bilgiler doğrultusunda, Norris’in prototipini halka duyurduğu anı beklemelisiniz. Doğru anda telefonunuzu çıkarın ve Contacts bölümünden Jay Norris’i arayın. Jay Norris’in sonunu izleyin ve Lester ile aranızda geçen konuşmayı dinleyin.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Görevi 08:30 dakikada bitirmek.
– Pop-upları 0:32 saniyede kapatmak.


Cevap bulunamadı.