alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
221
GTA 5 Online Efsane Yolda
Kerem Ç.
25 Ocak 2015 02:52

İlk çıktığı zamandan şimdiye kadar en çok konuşulanlar listesinde olmayı başaran GTA,  GTA 5  online ile daha fazla hakkında fikir ve yorumların yapılmasını sağladı.

GTA 4’de yer alan çoklu  oyun  sisteminin yaratmış olduğu devrim, GTA 5 online sürümünde bir üst mertebeye çıkarılacak söylentileri bile, oyun hakkında birçok iddianın ortaya atılmasına yetti.

Belki de oyunun en önemli özelliklerinden birisini ifade eden free mode, 16 kişiye kadar şehirde dolaşma ve verilen görevleri yerine getirme olanağı, çok farklı durumların ortaya çıkmasına ve şehrin 16 koldan yağmalanması gibi bir durumu ortaya çıkardı. Hikaye modunda ne yapabiliyorsanız, online modda da aynı şekilde her şeyi yapabiliyor olmanız, yani bir sınırın olmaması, online modun daha fazla tercih edilmesini sağlıyor. Şehirde sizden başka psikopatlarında olması ve yollarlınızın bu kişilerle kesişebilmesi, çetelerini yağmalamanız, düşman veya dost olmanız gibi her okta düşünülmüş ve ne yapacağınız sadece sizin elinizde.

Eminim bir şehre sizden başka ikinci hatta üçüncü bir psikopatın fazla olduğunu düşünüp, diğerlerini de yok etme güdüsü içerisinde olabilirsiniz. Ama karşınızda en az sizin kadar psikopat olan birinin olduğunu unutmamanız gerekir. İşte GTA 5 online devrimi bunu yarattı. Gerçek zamanlı olarak, bir şehirde, farklı hikayeler ve farklı psikopatlıklar…

Gerçeklik çıldırmış olmalı…

Bence bu oyun için söylenecek en büyük sözlerden birisi. Çünkü bir oyun için gerçek kurguların varlığın çok fazla. Bu bir çılgınlar kulübünün yapabileceği bir şey, büyük bir meziyet. Karakterlerin gerçekliği ve hayatlarının bir insanınki kadar hakikat katrelerini içermesi… İnsan gerçek bir dünyada yaşadığını hissediyor. Öyle ki karakterinizi seçerken, anne ve babanızı bile oluşturmanız gerekiyor. Bu konuda iyi ki soy ağacını yapmak zorunda bırakmıyorlar seni. Daha gerçekçi olması için soy ağacının da çıkarılması, baya bir yorucu olabilirdi. Anne ve babanızdan hangisine daha çok benzemek istediğinizi belirleyebilmeniz de farklı bir çılgınlık…

Yaşam stilinize göre yeteneklerinizin belirlenmesi de çok iyi. İllegal işlerinizde başarılı olmak için illagaliteye önem vermek zorunda kalmanız gibi. Ya da dirençli olmak için spora zaman ayırmanız gerektiği gibi. Yani tamamen gerçek yaşamın paralelinde bir hayat akışı. Giderek dünyayı kasıp, kavuran bu oyuna, şimdi de Fight School eklentisi geliyor…

Fight School ne içeriyor?

Amerikan Ulusal Havacılık gününe yönelik eklenilmesi düşünülmüş olan Fight School, savaş uçaklarından helikopterlere, helikopterlerden pilot kıyafetlerine kadar havacılıkla ilgili yeni jenerasyonların yüklenilmesini sağlıyor.

Tabi bu eklemelerle beraber yeni görev tanımlamalarının da mümkün olacağı bir gerçek. Los Santos semalarında ekibinizle beraber uçuş keyfi yaşamak için en iyi savaş uçağını alarak, yeni vazifeleri tamamlamak için yol alabilirsiniz. Bu eklenti aynı zamanda zorlu görevlerden kazanılan parayı arttırıyor ve hilecilerin ekmeğini ellerinden alıyor.

Herkese şimdiden iyi uçuşlar…


samed b.
27 Ocak 2015 08:33
rocksatarın bazı hatalırından dolayı bazı hileler var mesela sürekli araba satıp ama satılan arabanın gitmemesi gibi.
İsimsiz Üye
2 Şubat 2015 13:22
adamlar aştı canım arka kapı da yapar :D