alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
210
Gta 5 PC Sürümü Hakkında
Kerem Ç.
6 Mayıs 2015 12:20

Rockstar Games’in büyük övgü alan açık dünya oyunu Grand Theft Auto V, PC’de!

Bir hırsız, emekli olmuş bir banka soyguncusu ve bir psikopat, kendilerini suç dünyasının, ABD hükümetinin ve eğlence endüstrisinin en korkutucu ve hastalıklı yanlarına sarmalanmış olarak bulurlar. Hiç kimseye, en azından birbirlerine, güvenemeyecekleri bu acımasız şehirde hayatta kalmak için çok sayıda suç işlemeleri gerekmektedir.

Birçok görsel ve teknik geliştirme sayesinde Los Santos ve Blaine County, Grand Theft Auto V’in PC versiyonunda her zamankinden daha da muhteşem görünüyor. Görüş mesafesindeki muazzam artışın yanı sıra Grand Theft Auto V’in PC versiyonu 60 FPS ve 1080p’de çalışıyor ve de 4K çözünürlüğe çıkabiliyor.

Yeni silahlar, yeni taşıtlar, yeni aktiviteler, geliştirilmiş doğal hayat, daha yoğun trafik, yeni bitki örtüsü sistemi, geliştirilmiş hasar ve hava durumu efektleri, çözünürlük, ışıklandırma, gölge ve kaplamalardaki muazzam geliştirmeler ve akıcı frame-rate’in yanı sıra oyundaki FPS modu Los Santos ve Blaine County’nin inanılmaz detaylı dünyasını tamamen farklı bir şekilde keşfetme şansı veriyor.

Grand Theft Auto V’in PC versiyonu ayrıca oyunculara videolar çekme, düzenleme ve Social Club ve YouTube’da yayınlama konusunda tam kontrol veren Rockstar Editor'ü de beraberinde getiriyor.

Bunun dışında Grand Theft Auto V, dinamik ve sürekli gelişen Grand Theft Auto Online ile birlikte geliyor. Grand Theft Auto Online’ın PC’sinde oyuncu sayısının 30’a kadar çıkabilmesi gibi geliştirmeler mevcut. Rockstar’ın Grand Theft Auto Online çıktığından beri geliştirdiği bütün içerikler PC'de de bulunuyor ve çok daha fazlası da eklenecek.

Playstation 3 ve Xbox 360’tan dönen, Los Santos ve Blaine County’nin daha yeni ve daha detaylı hallerini tecrübe etmek isteyen sadık Grand Theft Auto V oyuncuları için Rockstar Games çok sayıda özel eşya hazırladı. Geri dönen oyunculara sunulan özel içeriğe dair daha fazla ayrıntı için rockstargames.com/V/bonuscontent adresini ziyaret edin.

Bunun dışında Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360 ve Xbox One’daki oyuncular Grand Theft Auto Online karakterlerini ve eriştikleri noktayı PC’ye taşıyabiliyorlar.

Umut Ş.
9 Mayıs 2015 16:39

koca oyunu özetlemişsin. helal

Korhan K.
31 Mayıs 2015 06:34

Aynen ya oyun bi harika sistemde işlemcime bi soğutucu alıyım sonra oyunu adam gibi oynayacağım ihşallah :D