alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
76
GTA V’in en büyük özelliği, siz isteseniz de, istemeseniz de, hayatın “akıyor” oluşu. Franklin ve Lamar ile bir Ballas mensubunu kaçırma planı yaparken Michael viskisini yudumlayarak televizyon izliyor
eray ö.
4 Nisan 2015 15:35
Mesela Michael, 40 yaşının üzerinde eski bir suçlu, dolayısıyla oldukça deneyimli, kendisi bu işlere girip çıkalı çok olmuş ve bununla ilgili anlatabileceği çok sağlam bir hikayesi var. Michael, tecrübeli bir banka soyguncusu olarak geride bıraktığı hayatından kalan paralarla yaşıyor fakat böylesi bir hayattan “sağ” çıkmış bir insan olarak, çok derin bir depresyon içerisinde.

Kendisini sevmeyen eşi Amanda, hallerine şükretmeyen şımarık çocukları Tracy - Jimmy (kendisine Jizzle denmesinden hoşlanıyor) ve içerisinde bulunduğu boşluk durumu, Michael’ı günden güne çıldırtmakta. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi, bir de eşinin kalan paralarını çok hızlı bir şekilde harcaması yüzünden, ekonomik anlamda bir çöküşe doğru ilerlemekte, bu sebeple, ardında bıraktığı hayata, her gün daha çok yaklaşıyor.

“Benim gibi bir zencinin bu hayatta daha fazla şey yapması lazım, 40 yaşıma kadar lanet olası Lamar ile o lanet olası herifin yanında repo işleri yapamayız, bu benim tarzım değil, bunu istemiyorum. Ne yapmak gerektiğini ise bilmiyorum, zencilerin adam gibi davranıp gangsterlik yaptığı günler geride kaldı, artık herkes kendi kurallarıyla başlı başına bir taraf. Ben ise bu denklemde nerede duracağımı bilemiyorum, lanet olası yaşamımdan bir çıkış yolu olmalı anlıyor musun adamım? Lamar bütün gün benim yeterince iyi bir zenci olmadığımdan dem vuruyor, sanki etrafta doğru düzgün G’ler kalmış gibi. Hayatımı geri almalıyım, ondan önce, kız arkadaşımı geri kazanmalıyım, bunun için, büyük düşünmeliyim…”

Cevap bulunamadı.