alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
225
GTA V Korsan PC Sürümü Tuzağına Düşmeyin!
Kerem Ç.
25 Ocak 2015 02:04
Durmaplay.com'dan şaşmayın bilindik sitelerden alışveriş yapın.
--------------------
 Haberimizde de yer alan çıkış tarihinin 27 Ocak’tan, 24 Mart’a ertelenmesine dikkat etmemiz gerekiyor.

Çünkü bu ertelenmeyi bilmeyenlerden faydalanmak isteyen hackerlar torrent siteleri üzerinden GTA V'i çıkmış olarak gösterip yayımlayarak bilinçsiz ve beklemekten sıkılan oyunculara tuzak kurma derdindeler.

Torrent sitelerinde görmüş olduğunuz GTA V oyunu boyut ve görsel eklenerek gerçek gibi gösterilmeye çalışılmış. Hatta kurulum üzerinde bile ayarlamalar yapılmış bu dosyaları bilgisayarınıza indirip kurduğunuzda tabiki GTA V ile karşılaşmayacaksınız. Virüs olan bu sürümler bilgisayarınıza çeşitli zarar vermekle beraber kişisel hesaplarınızın bu hackerların ellerine geçmesine de neden olabilir.

Skidrow, Reloaded ve Razor gibi korsan aleminde crackleme konusunda uzman grupların adları paylaşılarak yapılan bu durumlara inanmamanız ve kanmamanız gerekiyor. PC sürümüne verecek para durumunuz olmayabilir, ya da sisteminizin oyunu kaldırıp kaldırmayacağını kontrol amaçlı da bir demo misali kullanacak olabilirsiniz. Fakat bu yüzden bu tarz yollara başvuruyor olanların bu konuda dikkatli olmaları konusunda Webtekno olarak uyarıyoruz.

Oyuna erken kavuşacağım ümidiyle bilgisayarınız ve bilgileriniz elden gitmesin. Aman haSergen B.
8 Mart 2015 17:57
Korsan Oyun = Emek Hırsızlığı