alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
245
GTA V'in PC versiyonunda birinci "BAN" dalgası başladı!
eray ö.
2 Mayıs 2015 13:49

1.5 yıllık aranın ardından PC platformuna konuk olan Grand Theft Auto V, PC topluluğunun geliştirdiği birbirinden ilginç MOD'lar sayesinde daha eğlenceli bir hal alıyor. 
 


Bugün ise Reddit ve Gta forumlarında ortaya çıkan BAN'lanma vakaları, GTA V oyuncularının gözünü iyice korkutmuş durumda. Oyuncuların verdikleri bilgilere bakılırsa, sadece görüş alanını genişleten FOV mod'unu kullandığı için BAN'lanan oyuncular bile mevcut. Rockstar'ın konu ile ilgili henüz resmi bir açıklaması yokken, her ihtimale karşı Online mod'a girerken PC'nizdeki tüm modları kaldırmanızı tavsiye ediyoruz.

Umut Ş.
9 Mayıs 2015 17:46

gerçekten çok saçma. hani hile ve benzeri şeyler yapan modlar olsa neyse de bu FOV yani. ne zararı var. rockstar iyice kafayı sıyırmış :D

eray ö.
3 Haziran 2015 14:10

saçmamı lütfen kardeşim rockstarın şuana kadar oyunlara eğlence katma bakımından geliştirdiği en kaliteli ilk modlar diyebilirim ayrıca oyun bu modlarla daha eğlenceli bir hal almış saçma olduğuna tahammül edemiyorum.

Barış S.
6 Haziran 2015 16:04

hadi ya ban yiyen varmı ?