alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
185
GTA V'in Yeni Nesil Sürümünden Detaylar
Serhat Ç.
15 Aralık 2014 11:35
Grand Theft Auto V'in yeni nesil sürümleri (PS4, Xbox One, PC) merakla bekleniyor. Ünlü perakendeci Gamestop'a yapılan özel sunumdaysa yeni nesil Grand Theft Auto V'in detaylarının verildiği söyleniyor.

Bir Neogaf kullanıcısının açıklamalarına göre Rockstar, 30 dakikalık bir sunum yaparak yeni nesildeki GTA V'i tanıtmış. Bu sunumda önplana çıkan şeyler ise şunlarmış.

Playstation 4 üzerinde gösterilen demoda ufuk çizgisi inanılmaz derecede gelişmiş. Bitki, hayvan, karakter ve çevre detaylarının da son derece (doğal olarak) geliştiği, Rockstar'ın yeni nesil konsolların sınırına dayanmak için çabaladığı belirtiliyor.

Mesela yollardaki araba sayısı 2 kat artmış. Neogaf kullanıcısı kişi demonun kendisine 1080p gibi gözüktüğünü (Rockstar bir şey söylememiş) ve herhangi bir anti-aliasing sorununun gözüne çarpmadığını da belirtiyor. Oyunun fps oranı da 30 fps gibi gözükmesine rağmen Rockstar bu konuda da herhangi birşey söylememiş.

Aynı kişi özellikle sokaklardaki detaylarda en büyük gelişmelerden birinin sağlandığını, GTA V'in yeni nesil sürümünün inFamous: Second Son'daki o etkileyici ıslak zemin benzeri görselleri sunduğunu vurguluyor. Rockstar yeni radyo istasyonları, şarkılar gibi yeni içeriklerin sözünü de veriyor.
Abdullah Cem Ö.
30 Aralık 2014 19:34
Oyunu satın aldığımdan beri başka oyuna vakit ayıramıyorum :)
Toprak Y.
31 Aralık 2014 21:51
Alsak bile kaldıracak bilgisayarımız yok :D