alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
222
PC Sürümü Sonunda Bizlerle
Atacan K.
25 Nisan 2015 12:58

Son zamanlarda HD hale gelen ve pek fazla ilerleme olmadan tekrar servis edilen eski oyunlar moda ama yenilenen Grand Theft Auto V için durum hiç de böyle değil çünkü oyun zaten son derece başarılıydı ve birkaç ertlemeden sonra bu hafta sunulan PC sürümüyle birlikte daha da iyi hale geldi. Artık PC ortamında çok iyi bir ekran kartına gerek kalmadan akıcı biçimde Full HD çözünürlükte oynamak mümkün ve sisteminiz iyiyse 4K Ultra HD deneyimi de elde edebilirsiniz. Bir diğer ilerleme eklenen FPS modu yani TPS olarak omuz üstünden izlemek yerine bizzat kendiniz aksiyonun içine dalabilirsiniz. Bu durumda deneyim daha gerçekçi oluyor ve oyunu daha fazla ciddiye alıyorsunuz. Araba, motorsiklet, helikopter ve hatta uçak kullanırken de bu seçenek var. Ayrıca araç ya da yürüyüş modlarında yaptığınız mod seçimi hafızada kalıyor ve sürekli değiştirmeniz gerekmiyor.

RSG_GTAV_PC_Screenshot_031

PC sürümüne baktığımızda radyo olarak seçilebilen oyun içi şarkı seçeneklerinin arttığını da görüyoruz. Seslendirme ve diyaloglar son derece gerçekçi ve başarılı. Sürükleyici görevler içeren oyunda yeni sürümle birlikte silah ve araç seçenekleri de arttırılmış. İlgi çeken bir yenilikse oyun içindeki görüntü yakalam özelliği. Bunu kullanarak oyun deneyiminizi video klibe dönüştürebilirsiniz. Online ortamdaki güncelleme sayesinde 16 yerine 30 kullanıcı desteklenir hale geldi ve karakter tasarlama imkanı veren motor iyileştirildi. Daha önceden PS3 ya da Xbox 360 ile oynamışsanız karakteri ve ilerleme durumunu aktarabilirsiniz. Elbette online mod herkese göre değil ve epey zorlu. Alışana ve öğrenene kadar çok kez başa dönebilirsiniz.

RSG_GTAV_NG_Screenshot_132

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.