alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
172
PC versiyonunda ne gibi farklar var?
Atacan K.
25 Nisan 2015 13:15

Size GTA 5'in hikayesinden bahsedecek değilim. Zira uzun, yer yer güldüren, yer yer de gerilimli bir hikayesi var oyunun. Koltukta yayıla yayıla oynarken detayları öğrenmeniz daha hoş olacaktır. Ben bu yazıda, tek kişilik oyun modundan kısaca söz edeceğim. Zaten bir süre önce hazırladığımız videoda da GTA 5'in PC sürümünü konuşmuş, hayran kaldığımızı dile getirmiştik.

Grafikler:

Öncelikle GTA 5'in görsel olarak en iyi versiyonu şu an PC'de. Detaylı kaplamalar, yüksek çözünürlük ve 60 FPS desteği, oyunu konsol sürümlerinden (PS4 ve XONE da dahil) rahatlıkla ayırıyor.

Oyunun ayarlar menüsüne göz attığınızda, gölge ve ışık efektlerinden fiziklere, DirectX sürümünden 4K çözünürlüğe kadar birçok ayarla karşılaşabiliyorsunuz. Tabii bu ayarları aktif edebilmek için güçlü bir sisteminiz olmalı.

Biz, Windows 7 64bit, Asus R9 290X, Core i7 işlemci, 16GB RAM değerleriyle oyunu 1080p full ayarlarda rahatlıkla oynayabildik. Genellikle 60FPS'de seyreden yapım, yoğun etkileşimin olduğu anlarda FPS'de düşüşler gösterse de performansta ciddi bir sıkıntıyla karşılaşmadık. 4K çözünürlükte oynamak için ise Crossfire ya da SLI yapılmış güçlü ekran kartlarına ihtiyaç duyuluyor.

''ALINTIDIR''

Cevap bulunamadı.