alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
131
ROCKSTAR HEM ŞAŞIRTTI HEM DE ŞAŞIRTMADI
eray ö.
4 Nisan 2015 15:59
Grand Theft Auto V, gelecekte oyun tarihine bakıldığı zaman, şüphesiz yeni jenerasyonun en önemli kırılma noktası olarak karşımıza çıkacak, Rockstar’ın muazzam bir özenle gerçekleştirdiği bu yapım, bir oyundan fazlası, GTA V tam anlamıyla post modern bir sanat eseri, video oyunlarının şu an için gelebileceği en uç nokta ve geleceği gösteren bir harita.

GTA V, bir açıdan beni oldukça korkutan bir yapım, özellikle oynarken, bazı noktalarda daha ben çocukken “engelleri aş bölümü geç” mantığının hakim olduğu oyun yapısının, hangi ara böyle bir hale geldiğini çok düşündüm ve ürperdim, zaman çok çabuk geçiyor, her şey çok çabuk gelişiyor, hayatta geriye baktığımız zaman, belki bu anları hatırladığımızda şimdi olduğumuz kadar heyecanlanmayacağız bile, kim bilir?

Sonuç olarak, Rockstar aynı zamanda hem şaşırttı hem şaşırtmadı, biz bir şaheser bekliyorduk belki ama bu kadarını beklemiyorduk.

O halde ne diyelim? Hoşça kal sosyal yaşam, merhaba Los Santos!

Şakir E.
8 Nisan 2015 20:03
Bir Rockstar yapımı...
Ve ömürler pc başında geçip gider...
halilcan u.
9 Nisan 2015 23:08
GEÇSİN BE ama gta yla geçsin
berat b.
15 Nisan 2015 02:13

çok pahalı 

doğa d.
18 Nisan 2015 12:55

yakında torrente çıkacakmış ama online oynanırmı bilmem.

Atacan K.
25 Nisan 2015 12:48

Ne Torrent'i yapmayın arkadaşlar alan insanlara saygısızlık yapmayalım. Alın işte buradan.

Anıl K.
27 Nisan 2015 23:07
doğa d.

yakında torrente çıkacakmış ama online oynanırmı bilmem.

Hocam burada yazmayalım en azından..