alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
147
Yaşayan bir dünyada hiç olmadığı kadar özgürsünüz
Atacan K.
25 Nisan 2015 13:04

GTA 5'in çok geniş ve önceki GTA'larla kıyaslandığında çok daha fazla detaylı bir haritası var. Dağ bayır, şehir kasaba, sahil deniz demeden tonla mekan gezebilir ve her mekanda her defasında farklı şeylerle karşılaşabilirsiniz. "Yaşayan dünya" tanımının an itibarıyla en gelişmiş örneklerinden bir tanesi olarak GTA 5'i gösterebiliriz. Hiç görev yapmasanız bile etrafta yürümenin, insanları izlemenin, araba sürmenin bile keyfi başka. İsterseniz bir arabaya atlayın, radyoyu açın ya da kendi hazırladığınız şarkı listesini seçerek saatlerce yol alın. Otobanlar, ara sokaklar, deniz yollarından geçin, çiftlikleri ziyaret edin. Emin olun sıkılmayacaksınız.

GTA 5, editör arkadaşım Uğur Nayır'ın da dediği gibi yalnızca bu yılın değil, son yılların en iyi oyunlarından bir tanesi. Bu yazımız ve videomuzda da konsol sürümleriyle arasındaki temel farklardan ve tek kişilik oynanıştan söz ettik. Belki burada bahsetmedik ama multiplayer modları da fazlasıyla zevkli ve detaylı. Zaten bu oyunu alıyorsanız (ki almalısınız) sonuna kadar suyunu çıkarmanızda yarar var.

''ALINTIDIR''

Cevap bulunamadı.