alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
1279
GTA 5 - Blitz Play Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:53

Blitz Play

Soygun hazırlıklarını tamamladıktan sonra haritada görünen “H” harfine giderek soygunu başlatabilirsiniz.

httpiimgurcomGi91pRCjpg httpiimgurcom9Homjt5jpg

Tanıtım videolarında bolca gördüğümüz bu soygun görevi Heat filminden alınmadır. Radarda görünen yere gittiğinizde ara sahnede Michael, Frankin ve Trevor’a planı anlatacak ve kıyafetleri giydikten sonra ara sahne sona erecek. Ara sahneden hemen sonra Michael ile çöp kamyonuna binin ve radarda gösterilen yere sürün.

httpiimgurcom8jKboP9jpg httpiimgurcomSePfmrEjpg

Gösterilen yere vardığınızda kısa bir ara sahne girecek ve Trevor, Michael’a zırhlı aracın yolda olduğunu ve yolu kesmesi gerektiğini bildirecek. Gösterilen yere sürün ve yolu kesin.

httpiimgurcomJtwNpqNjpg httpiimgurcomc1iwdmYjpg

Yolu kapattıktan kısa süre sonra zırhlı araç size doğru gelecek, tam bu sırada oyun otomatik olarak Franklin’i kontrollerinize verecek. Çekici kamyonuyla hızlı bir şekilde zırhlı araca çarpın ve kamyondan inip zırhlı aracın arka kapısına yapışkan bombaları yerleştirin.

httpiimgurcomMlBSLk7jpg httpiimgurcomn2Kz9i7jpg

Michael’dan işaret alınca oyunun size gösterdiği tuşa basarak arka kapıyı patlatın. Aracın içinden 2 güvenlik görevlisi çıkacak fakat endişelenmeyin, silahları yok. Michael, belgeyi aldıktan sonra geriye doğru ilerleyin ve bariyerlerin arkasına siper alın.

httpiimgurcomlfunRk4jpg 

Alarm devreye girdiği için LSPD’nin yarısı size doğru gelecek ve yoğun bir çatışmaya gireceksiniz. Çatışırken çok dikkatli olun ve sık sık d-pad’in alt tuşuna basarak karakter değiştirin. Michael hemen bariyerlerin olduğu yerde, Trevor ise bir fabrikanın çatısından sizi koruyacak.

httpiimgurcomYaltXczjpg httpiimgurcom4glQIhEjpg

Ön tarafta çatışırken, arka taraftan gelen polisleri ve NOOSE timini unutmayın. Michael ya da Franklin olarak arka tarafa doğru ilerleyin ve bariyerlere siper alın. Üst taraftan Trevor sizi roketatarla korumaya çalışacak.

httpiimgurcomkkm2FUKjpg httpiimgurcom5Fjcwtvjpg

Çatışma sırasında Michael’ın uyarısı üzerine Trevor’a geçin ve yolun karşısındaki çatıda pusuya yatmış 3 sniper timini indirdikten sonra çatışmaya devam edin.

httpiimgurcomJP6R8FIjpg httpiimgurcomSBcTn6Pjpg

Çatışma sırasında gelen helikopteri Trevor’a geçerek indirin ve çok kısa bir çatışma süresinin ardından Franklin’e geçin ve çöp kamyonuna binerek kaçış aracını bıraktığınız yere sürün. Araca vardığınızda çöp kamyonunu patlatın ve oradan uzaklaşın. Otomatik olarak Michael’a geçiş yapacaksınız, gösterilen yere gidin. Ara sahneden sonra görev bitmiş olacak.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Hawk Down – Trevor ile helikopteri düşürün.
– Headshots – 12 düşmanı kafadan vurun.
– Accuracy – En az %60 isabet oranı ile oynayın.
– Switcher – 10 kere karakter değiştirin.


Cevap bulunamadı.