alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
645
GTA 5 - Bugstars Equipment
Barış S.
28 Mart 2015 12:09

Bugstars Equipment

httpiimgurcom86V7a2Cjpg httpiimgurcomdXG9179jpg

Eğer soygun seçiminde Smart’ı seçerseniz, Pest Control servis aracını ve gaz bombalarını çalmanız gerek. Çalmanız gereken kamyonet Los Santos’un güneyinde bulunan limanda park halinde olacak. Aracın olduğu bölgeye giderek bölgeye göz atın, fakat sakın içeri girmeye çalışmayın aksi takdirde bir güvenliği alarma geçirebilirsiniz.

httpiimgurcomIEuHMjPjpg httpiimgurcomFCW62Ugjpg

Deponun etrafından dolaşarak arka tarafa gidin. Aracınızdan inin ve stealth moduna girin. Oyunun size gösterdiği tuşa basarak çalışanı bayıltın. Şimdi kamyonete(Declasse Burrito) binebilirsiniz.

httpiimgurcomjs0aqKjjpg

Şimdi yapmanız gerek pek bir şey kalmıyor. Limandan kimseye görünmeden hızlıca çıkın. Gösterilen yere ulaştığınızda kamyonu köprünün altına park edin. – Eğer çalışanı bayıltmak istemiyorsanız(bunu yapıp yapmamanız %100 bitirmenizi etkilemiyor) deponun sağ köşesinde park halinde bulunan kamyoneti de çalabilirsiniz. Eğer böyle yapacaksanız, depodan yavaşça çıkın(soldaki duvara yakın durarak).

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Sneaky Pest – Bugstar vanını gizlice kaçır.


Cevap bulunamadı.