alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
1060
GTA 5 - Bury the Hatchet Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 13:20

Bury the Hatchet

Not: Bu görev bittikten sonra Michael belirli bir süre kullanılamaz duruma gelecek, tekrar kullanılabilir hale getirmek için bir kaç ana görevi tamamlamanız gerekmekiyor. Yani eğer hala bazı acil işleriniz var ise (yan görev, aktivite vb..) bunları bu göreve başlamadan önce tamamlamanızı öneriyoruz.

httpiimgurcomyiM1qTZjpg httpiimgurcomeZG1jvLjpg

Michael’in villasına varın ve Trevor’un agresif çıkışını izleyin. Michael’in kontrolünü alana kadar bekleyin, daha sonra Michael ile villayı terk edin. Trevor’un Michael’in arabasını çaldığına aldırmayın, çünkü onunla yarışmanız gerekmeyecek. Herhangi bir araç bulun ve güney bölümünde ki Los Santos havalimanına gidin. Aracınızı işaretlenmiş yere park edin ve sizi ana terminale götürecek olan merdivenlerden çıkın.

httpiimgurcomJllGDKSjpg httpiimgurcomgzvYUaXjpg

Oyun, North Yankton’a uçuşunuz sırasında bir ara sahne başlatacaktır. Karakterinizin kontrolünü aldıktan sonra, Ludendorff kasabasına doğru sürmeye başlayın. Şehrin içine girin, bir sağa dönüş yapın ve yerel kiliseye varacaksınız.

httpiimgurcomVJ5X4RWjpg

Araçtan çıkın, kiliseyle bitişik mezarlığa doğru yürüyün ve sağ taraftan giriş yapın. Burada Trevor tarafından kazılmakta olan Michael’in mezarına gitmeniz gerekiyor. Buradaki ara sahneyi izleyin.
– Trevor ve Michael’in buluşmaları Wei Cheng tarafından gönderilen haydutlar tarafından kesilecek.

httpiimgurcomJ32KAiSjpg httpiimgurcomTakJkvejpg

Michael’in uçakla seyahati nedeniyle pistol yani tekli tabanca hariç bütün silahları kendisinden alınmış olacak. Herhangi bir mezar taşının arkasına saklanarak düşmanları vurmaya çalışın. Çatışma sırasında Michael’in özel yeteneği olan zamanı yavaşlatma yeteneğini kullanmayı sakın unutmayın. Böylece düşmanların kafasına nişan almanız ve onları kolayca avlamanız daha kolay bir hal alacaktır. Düşmanların üzerine gitmeye devam edin. Burada çok aceleci olmamanız daha iyi olacaktır, çünkü yeni düşmanlar araçlarla gelmeye devam edecek. Araçlarını patlatmak iyi bir fikir olabilir. Bir yandan da öldürdüğünüz haydutlardan düşen silahları da alarak çatışmayı daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

httpiimgurcomC7yn0VAjpg httpiimgurcom8MVv84Jjpg

En sonunda kilisenin önündeki otoparka varmalısınız. Buraya vardıktan sonra gelen düşmanları umursamasanızda olur, çünkü onları öldürmek görevin sonuna bir etki etmeyecektir. Michael’in şehri araçla terketme girişimi başarısız olacak, ve Cheng’in adamları tarafından kaçırılacaktır.

httpiimgurcomRa3rqI1jpg httpiimgurcomecmxUzXjpg

Sonrasında Blaine County’e uçağıyla dönüş yapmakta olan Trevor’a geçiş yapacaksınız. Cheng’den gelen telefona yanıt verin, Sandy Shores’a varın, inin ve böylece bu görevi tamamlamış olacaksınız.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Mission Time – 11:00 dakikadan daha kısa sürede bitirin.
– Headshots – 20 kişiyi kafadan vurun.
– Accuracy – En az %80 isabet oranı ile oynayın.


Cevap bulunamadı.