alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
2510
GTA 5 - By the Book Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:30

By the Book

Göreve Michael veya Trevor olarak başlayabilirsiniz(Trevor’la başladığınızda bilinmeyen bir numaradan çağrı alacaksınız). Steve ile aranızda geçen konuşmayı dinleyin ve limanın kuzeyinde bulunan depoya doğru hareket edin(Trevor ile oynuyorsanız, Michael’a geçerek süreci hızlandırabilirsiniz).

httpiimgurcomBtkMubnjpg httpiimgurcomhIpt1PZjpg

Michael’ı kontrol edene kadar bekleyin, Dave’in aracına(Ubermacht Oracle) binin ve Rockford Hills’te bulunan, Kerimov’un size tarif ettiği malikaneye gidin. Oraya gittiğinizde sorguladığınız adamın size yanlış adres verdiğini göreceksiniz. Tekrar Trevor’a geçerek adamı sorgulamaya başlayın.

httpiimgurcomrrbKuhJjpg httpiimgurcomF9i97l2jpg

Görev sırasında, acımaz 4 sorgu sahnesiyle karşılaşacaksınız. Eğer tüm işkence türlerini 1 defa kullanırsanız daha iyi olacaktır. Kullanabileceğiniz işkence aletleri:

– Araba Aküsü
– Kerpeten
– İngiliz Anahtarı
– Benzin Bidonu

İşkence aletlerinden herhangi birini adamın üzerinde denerken gözünüz kalp atışını gösteren monitörde olsun. Eğer kalbi durursa bu görevin iptal olmasına neden olmuyor çünkü kalbine adrenalin basarak tekrar kalbini atar hale getirebiliyorsunuz. Fakat adrenalin basarsanız görevi %100 bitirmenize engel oluyor. Bu yüzden işkenceyi uygularken aralıklarla uygulamalısınız özellikle ona elektrik verirken.

httpiimgurcomyFTh4USjpg httpiimgurcomiQEBe9rjpg

İlk işkence sahnesi sonlandığında, Michael’a geçene kadar bekleyin ve şehrin kuzeybatısında bulunan Humash bölgesine gidin. Oraya vardığınızda otobanın yanına park edin ve Michael ve Dave’in tepedeki yerini almasını bekleyin.

httpiimgurcomqpObiMvjpg httpiimgurcomctymcL3jpg

Trevor’a geçtiğinizde, sorgunun 2. sahnesini oynuyor olacaksınız. İşkenceden sonra aradığınız kişi hakkında genel özelliklerini öğreneceksiniz. Michael’a geçene kadar bekleyin ve geçtikten sonra sniper tüfeğini kullanarak binadaki insanlara bir göz atın. Ne yazık ki binada çok adam var, bu yüzden Trevor’a geçmek zorundasınız. Tekrar işkenceden sonra hedefinizin sakalı olduğunu öğreniyorsunuz.

httpiimgurcomSPsSlaGjpg httpiimgurcomUCw4fDXjpg

Tekrar Michael’a döndüğünüzde, bu sefer de hedefi bulamayacaksınız. Tekrar ve son kez Trevor’a geçip hedefinizin solak ve sigara içtiğini öğreneceksiniz. Tekrar Michael’a geçin ve üstteki fotoğrafta bulunan hedefinizi vurun(kafadan vurmaya çalışın).

httpiimgurcomF5n8R4tjpg httpiimgurcomOs6QnBVjpg

Ara sahneyi izleyin ve görevin son bölümüne geçin. Yaralı olan Kerimov’u hava alanına güvenli bir şekilde ulaştırdıktan sonra görev bitecek.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Don’t Stop Me Now – Bay K’nin kalbini durdurmadan işkence edin.
– Electrocutioner, The Tooth Hurts, Wrenched, It’s Legal! – 4 işkence aletinin hepsini kullanın.


Cevap bulunamadı.