alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
1025
GTA 5 - BZ Gas Grenades
Barış S.
28 Mart 2015 12:11

BZ Gas Grenades

Göreve başlamak için Los Santos ana yollarında gezen kamyona yaklaşmanız gerekiyor. Yeterince yaklaştığınızda görev otomatik olarak başlayacak.

httpiimgurcom723kVSljpg

Kargoyu çalmak için 2 farklı yol bulunuyor. İlk seçenek olarak kamyonun kendisini çalabilirsiniz. Bu durumda şöfore ateş edip öldürebilirsiniz veya önünü kesip onu kamyondan atarak yolunuza devam edersiniz.

httpiimgurcomLezrTALjpg httpiimgurcomELh20drjpg

İkinci seçenek ise, kamyonun arka kapılarını yok edebilirsiniz. Sürerken ateş etmeye başlayın, ve bunu yapabildiğiniz kadar yapın. Yaparken iyi bir silah kullanmanızda fayda var. Arka kapıyı yok ettiğinizde bombalar yola düşüyor. Aracınızı durdurun ve inip hızlıca bombalarınızı alın. Biz bu seçeneği öneriyoruz çünkü görevi %100 bitirmek istiyorsanız bu seçeneği kullanmanız gerekli.

httpiimgurcom6wDvcGFjpg httpiimgurcom0YiM8whjpg

Görevin sonunda, peşinizdeki polisleri atlatmanız gerekecek ve eğer ikinci seçeneği seçtiyseniz işiniz daha kolay demektir, çünkü kendi aracınızda olacaksınız. Eğer kamyonu çaldıysanız önceki görevdeki gibi kamyonu köprünün altına bırakacaksınız. Fakat sadece bombaları çaldıysanız fabrikaya girip içeride gösterilen yere bırakmanız gerekiyor.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Loose Cargo – Kargo aracını durdurmadan kapısını patlatıp malı alın.Cevap bulunamadı.