alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
652
GTA 5 - Caida Libre Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 13:02

Caida Libre

Görevi başlatmak için Eye in the Sky ve Mr. Richards görevlerini tamamlamak zorundasınız. Michael ile oynarken Madrazo’dan gelen telefonla buluşma noktasına gidin.

httpimgurcomVrL2ykDjpg httpimgurcomlq9MKSKjpg

Martin Madrazo’nun çiftliğine gidin. Madrazo için iş yapacaksınız. San Andreas’ten çıkmak üzere yola çıkan uçağı bilgisayar kontrolündeki silahla indirmenizi ve uçağın içindeki belgeleri almanızı isteyecek. Ara sahneden sonra Michael ile belirtilen yere gidin ve araca binin.

httpimgurcom5KbfObrjpg httpimgurcomEuonhAcjpg

Araca bindiğinizde silah kontrollerinin yüklenmesini bekleyin. Analogları kullanarak silahı kullanabilirsiniz. Uçağı gördüğünüzde, kırmızı noktaya ateş ederek uçağın motorunu patlatmanız gerek. 3 kere ateş ettikten sonra uçağın motoru patlayacak.

httpimgurcomXVSUAzijpg httpimgurcomJxdh9p5jpg

Ara sahneden sonra Trevor’ı kontrol edeceksiniz ve Sanchez ile uçağı düşene kadar takip edeceksiniz. Toprak yolda ilerlerken önünüze çıkan tümsekten atlamayı unutmayın. 2. tümsek Sandy Shores bölgesindeki hava alanının orada olacak.

httpimgurcomM0RbYBejpg httpimgurcomB8YC8rxjpg

Vinewood Hills’dan Sandy Shores’a kadar uzanan takip sona erecek ve kısa süre sonra uçak düşecek. Uçaktan çıkan düşmanı öldürün ve belgelerin olduğu çantayı alın. Tekrar Michael’a geçerek aracı kullanarak oradan uzaklaşın ve aracı patlatın.

httpimgurcomNKcv24jjpg

Başka bir araç bularak buluşma noktasına gidin. Ara sahneden sonra görev bitecek.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Floor It – Sanchez ile son hıza ulaşın.
– Glued to the Seat – Kovalamaca sırasında sanchez’den düşmeyin.
– One Two Three – Uçağı 3 atışta düşürün.
– Time – Görevi 09:45′den daha kısa zamanda bitirin.


Cevap bulunamadı.