alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
2939
GTA 5 - Casing the Jewel Store Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:04

Casing the Jewel Store

Not: Friend Request görevinden sonra radarda görünen “L” harfine giderek bu görevi başlatabilirsiniz. Bu göreve Michael ile başlayabilirsiniz ve göreve gitmeden önce takım elbise giymelisiniz. Eğer farklı bir kıyafet ile giderseniz görevi başlatamazsınız.

httpiimgurcomHnDfWgZjpg httpiimgurcomZaqU56Ojpg

Yavaş yavaş soygun görevlerine doğru gidiyoruz. Michael’ın Martin Madrazo’ya olan borcunu kapatması için çok paraya ihtiyacı var ve soygun yapması gerek. Bu konuda danışacağı tek kişi Lester. Michael’a göre dükkan soymak banka soymaya göre daha kolay ve bu dükkan ilk trailer’dan beri aşina olduğumuz Vangelico mücevher dükkanı. Eski tekstil fabrikasına girin ve Lester’a doğru ilerleyin. Kısa bir ara sahne sonrası aracınıza dönün ve Little Portole’a doğru sürmeye başlayın.

httpiimgurcomIoSbSuCjpg httpiimgurcomH6TIJFPjpg

Yol boyunca ilerlerken Lester size bir çeşit gözlük verecek ve bu gözlük sayesinde kuyumcu dükkanındaki güvenlik sistemlerinin fotoğraflarını çekebileceksiniz. Radarda gösterilen yere vardığınızda araçtan inin ve Vangelico’ya doğru yürüyün.

httpiimgurcomHmyuQGZjpg httpiimgurcomCMJzbfojpg

İçeri girdikten sonra göreviniz, oyunun size gösterdiği tuşa basarak gizli kamerayı aktif etmek ve güvenlik sistemini fotoğraflamak. Alarm sistemini, kamerayı ve havalandırma deliğinin fotoğrafını çektikten sonra kısa bir ara sahne girecek ve satıcıyla konuşacaksınız. Ara sahneden sonra dükkandan çıkın ve aracınıza dönün.

httpiimgurcom8Ek185Tjpg httpiimgurcomM63M1MQjpg

Araca döndüğünüzde Lester size binanın diğer tarafına gitmenizi isteyecek, söylenilen yere gidin ve araçtan inin. Henüz tamamlanmamış bir binanın içine gireceksiniz ve merdivenlerden çatıya çıkacaksınız.

httpiimgurcomDLgqqR2jpg httpiimgurcomhtosSMkjpg

Çatıya çıkın ve Vangelico’nun havalandırma sisteminin olduğu yere doğru ilerleyin. Havalandırma sisteminin fotoğrafını çekin. Daha sonra aracınıza dönün ve eski tekstil fabrikasına doğru yola koyulun. Unutmayın, burası soygunu planlayacağımız yer.

httpiimgurcomvuG47Pmjpg httpiimgurcomngx3GKCjpg

Soyacağımız dükkanı şöyle bir inceledikten sonra artık soygunu planlama aşamasına geçiyorsunuz. Lester size planı anlatıyor ve size dükkanı soyacak iki seçenek sunuyor. Loud (Gürültülü) ve Smart (Zekice).

– Loud’u seçerseniz, bir soygun klasiği olarak soyacağınız dükkânın kapısına tekme atarak girip herkesi rehin alacak ve soygunu bu şekilde devam ettireceksiniz. Bunun için Carbine Rifle taşıyan polis aracını çalmanız gerek.
– Smart’ı seçerseniz, dükkân çalışanlarını ve müşterilerini bayıltacak ve herkes bayıldıktan sonra dükkâna gizli olarak girip sessizce dükkânı soyacaksınız. Bunun içinde Pest Control servis aracını ve gaz bombaları çalmanız gerek.

httpiimgurcomcW8MNYLjpg

Seçim yaptıktan sonra soygun için gerekli ekibi ayarlamanız gerek. Yetenekli ekipleri kiralamak, işin ehli ve uzmanı oldukları için diğer ekiplere nazaran daha pahalı oluyor ancak soygunlarda işinize oldukça yarıyor. Eğer paranız az ise amatör ve ucuz bir ekip kiralayabilirsiniz. Ancak bu ekip diğer ekipler gibi yetenekli ve uzman olmadığı için soygunun başarısız gitme olasılığı yüksek oluyor. Bu yüzden ekibinizin doğru seçilmiş olması gerekecek. Oyuncular ya ucuz seçeneği seçerek daha az yetenekli bir ekip kuracak, ya da daha yetenekli ve daha uzman bir ekip toplayarak soygun sonunda daha büyük bir pay kazanacak. Ekip üyeleri şoför, soyguncu ve hacker olarak üçe ayrılıyor. Soygunlardan daha karlı çıkmak için önerdiğimiz ekip üyelerini seçebilirsiniz. Seçim size ait. Ekibi ayarladıktan sonra Lester size soygun için gerekli ekipmanları bulmanızı isteyecek ve soygun zamanını size mesaj olarak atacak.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Time – 08:00 dakikada görevi bitirmelisiniz.
– Picture Perfect – 3 güvenlik aletinide en iyi şekilde fotoğraflamalısınız.


Cevap bulunamadı.