alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
380
GTA 5 - Chop Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 11:52

Chop

httpiimgurcomAUSbBJbjpg httpiimgurcomwZgzO5rjpg

Önceki görev, Franklin’in evinin hemen arka sokağında son bulmuştu. Radarda gösterilen görev işareti, Franklin’in evinin önü, oraya doğru gidin. Burada Lamar’ın düşman çete Ballas ile Families arasındaki ilişkisini anlatan bir ara sahne girecek. Ara sahne bittikten sonra Lamar’ı kamyonete(Vapid Speedo) kadar takip edin ve kamyonete binin. Lamar ve Chop kamyonete bindikten sonra Vinewood Boulevard’a sürün –Kuzeyde bulunan bir bölge. Gösterilen yere ulaştığınızda, iki bina arasındaki dar geçitten ilerleyin.

httpiimgurcommKOccbIjpg httpiimgurcomUP2WioZjpg

Lamar ve Franklin, gösterilen yere vardığında bir Ballas üyesini görüyor ve kısa bir tartışmanın ardından Lamar silahını Ballas üyesine doğrultuyor. Buradaki ara sahne sona erdiğinde hemen kamyonete dönüp motorla kaçmaya çalışan Ballas üyesini takip edin. Motoru kovalarken, Franklin’in özel yeteneğini kullanın. Üstteki fotoğrafta görüldüğü gibi keskin dönüşlerde veya kaza yapmaya yaklaştığınızda çok işinize yarayacak.

httpiimgurcomQLZ9Jn7jpg httpiimgurcomwnkpBy5jpg

Kamyonetle ilerlerken ek olarak hiçbir şey yapmanıza gerek yok, birkaç dakika sonra motoru süren çete üyesi kaza yapacak ve motordan düşecek, kısaca sadece yolunuza devam edin. Daha sonra kaza yerine ulaşacaksınız. Kamyonetten inip Chop’u takip edin. Burada ritmik olarak koşma tuşuna basmak işinize yarayacaktır. Köpeği takip edin ve önünüze çıkan engellerden atlayın, daha sonra tahta bir çitin içinden kırarak geçeceksiniz. Sağa dönün ve tren vagonların olduğu yöne doğru devam edin, burada kısa bir ara sahne izleyeceksiniz.

httpiimgurcomfTwquApjpg httpiimgurcomuHI3JK3jpg

Oyunun önerilerini takip edin ve Chop’tan gözünüzü ayırmayın. Onu direk olarak kontrol edemeseniz de bir süreliğine onun gözünden görmenize izin verilecek, bu sayede Chop’un çete üyesini nasıl takip ettiğini görebileceksiniz. Kısa süre sonra Chop bir tren vagonunun önünde sizi bekleyecek, Franklin’e geçip o vagonu açın.

httpiimgurcomkndyzIfjpg

Sonra tekrar Chop’a geçip başka bir yere gitmesini bekleyin. Önünüzde komik bir sahne belirecek. Chop orada bulunan başka bir köpekle çiftleşmeye çalışacak, tekrar Franklin’e geçip çılgın Chop’u diğer köpeğin üzerinden almalısınız. Daha sonra son bir kez Chop olup başka bir vagonun önünde durmasını bekleyin. Franklin’e geçip vagonun kapısını açın.

httpiimgurcomQXSZmfbjpg httpiimgurcomjUXsE1Ajpg

Vagonu açtıktan sonra içinde saklanan çete üyesini bulacak ve onu kovalamaya devam edeceksiniz fakat çok uzun sürmeyecek çünkü Chop kaçan kurbanını yakalayacak ve yere serecek. Lamar’ın kamyoneti getirmesini bekleyin ve daha sonra radarda gösterilen yere sürün. Aracı sürerken Franklin yakaladığınız çete üyesini özgür bırakmaya karar verecek, sizin yapmanız için kalan tek şey Lamar’ı gösterilen yere bırakmanız, kısa bir ara sahne sonunda görev burada sonlanacak.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Not a Scratch – Lamar’ın aracını en az hasarla teslim etmelisiniz.
– Homedog – Chop’un gözünden 10 saniye geçirmelisiniz.
– Advanced Reflexes – Franklin’in özel yeteneğini 7 saniye kullanmalısınız.Cevap bulunamadı.