alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
563
GTA 5 - Cleaning Out the Bureau Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 13:26

Cleaning Out the Bureau

httpiimgurcomym6rotsjpg httpiimgurcomLewDu78jpg

Göreve başlamak için, La Mesa bölgesinde bulunan kıyafet fabrikasına gitmelisiniz. Oraya gittiğinizde Steve ve Dave’i içeren bir ara sahne izleyeceksiniz. Binadan çıkıp araca binin. Lester’ın size katılmasını bekleyin ve buranın batısında yer alan FIB gökdelenenine gidin. Aracı otoparkın girişinde durdurun.

httpiimgurcomc9cbNxqjpg

Göreviniz hademeye ait olan aracı belirlemek. Aracın plakası 83QSL722. Garajdan çıkan tüm araçların plakasına gösterilen tuşa basarak bakın. Hademenin aracı üstteki görüntüde görebileceğiniz gibi kırmızı bir Vapid marka sedan araç.

httpiimgurcom58Rs1lrjpg httpiimgurcomRgyNMnTjpg

Aracı takip etmeye başlayın. Görevin bu kısmınını oynarken, takip ettiğiniz araçla aranızda güvenli bir mesafe olması gerektiğini unutmayın. Eğer öndeki araç kırmızı ışıkta durursa sizde aracınızı kaldırımın kenarına çekerek durdurmalısınız. Ayrıca aracınız diğer araçlar tarafından sıkıştırılırsa veya yola çıkması engellenirse endişelenmeyin, hala aracı radarınızdan takip edebilirsiniz.

httpiimgurcomGjaGOQcjpg httpiimgurcomwKpQ1aSjpg

Takip, hademe evine ulaştığında son buluyor. Aracı Lester’ın söylediği yere park edin ve hademeyi yaya olarak takip etmeye başlayın. Sakın aranızda güvenli mesafe açmayı unutmayın. Adamın evine girmesini bekleyin ve ona katılın. Hademenin size isim etiketini ve kıyafetlerini verdiği bir ara sahne izledikten sonra Lester’a dönün. Fabrikaya dönün ve üst kata çıkarak görevi tamamlayın.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Eagle Eye – Bütün plakaları kontrol edin.
– He Missed a Spot – Janitor’u görülmeden takip edin.
– Time – 09:00 dakikadan daha kısa sürede tamamlayın.


Cevap bulunamadı.