alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
787
GTA 5 - Crystal Maze Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:18

Crystal Maze

Not: Bu görevi daha önceki görevlerden aldığınız sniper ile kolayca tamamlayabilirsiniz, eğer kurşununuz yoksa Ammu-Nation’ı ziyaret etmenizi öneriyoruz.

httpiimgurcomlB6OnW3jpg httpiimgurcomIIQZXmnjpg

Görevi başlatmak için tekrar bara gidip Mr.Cheng ile buluşun. Beklemediğiniz bir cevap aldığınızda, O’Neil kardeşlerin kuzeydoğu da bulunan çiftliklerine gidin. Oraya gittiğinizde aracı durdurun ve oyunun size önerdiği daha iyi görebileceğiniz yere gidin.

httpiimgurcomP7TwNrYjpg httpiimgurcomzEBb9pGjpg

Belirttiğimiz gibi sniper bu görevde çok işinize yarayacak. Çünkü düşmanlarınızı sessizce indirirseniz alarma geçmeyeceklerdir. Öncelikle üst kattaki adamı indirin. Daha sonra aynı kattaki balkonda ve panjurların yanında bulunan adamları tek tek indirin.

httpiimgurcom7NzYId3jpg httpiimgurcom3pidntbjpg

Alt taraftaki düşmanlar biraz sonra beyaz kamyonete binerek uzaklaşacaklar –onları erkenden öldürebilir, gitmelerine izin de verebilirsiniz. Kulübenin yanında bulunan iki adamı alarmı çalmalarını istemiyorsanız hızlıca ard arda öldürmelisiniz.

httpiimgurcomOon7ifZjpg httpiimgurcomyBAQdi0jpg

Eğer yönlendirmeleri dinlediyseniz geriye sadece içeride bulunan adamlar kalıyor. Bu noktadan sonra hala sniper ile devam edebilirsiniz fakat bu alarmı çaldırmanıza neden olur. İçeride bulunanları silahla öldürmek zorunda değilsiniz, içeriye camlardan bomba atarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Silah kullanmak istiyorsanız pompalı tüfeğinizi alıp içeriye dalıp katliam çıkarabilirsiniz.

httpiimgurcombAxl1avjpg httpiimgurcomUHgWck5jpg

Tüm düşmanları hallettiğinizde, bodrum katına inen merdiveni bulun ve orada bulunan son düşmanı halledin(sakın oyunununa kanmayın, eğer uzun zaman öldürmezseniz size silahını çekip sizi vuracaktır). Benzin bidonunu alın.

httpiimgurcomhLWVdt0jpg httpiimgurcomFH3jsF9jpg

Buradan sonrasının tadını çıkarın. Radarda gösterilen yolu takip ederek benzini yol boyunca dökün. Bidonu bırakın ve benzin izlerine nişan alın –ateş ettiğinizde, benzin yanmaya başlayarak yayılacak. Yapmanız gereken tek şey buradan uzaklaşmak

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Headshots – 10 düşmanı kafadan vur.
– Unmarked – En az hasarla görevi bitirin.
– 2 Birds 1 Stone – 1 atışla 2 düşman öldürün.
– Accuracy – %80 atış isabeti yakalayın.


Cevap bulunamadı.