alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
592
GTA 5 - Dead Man Walking Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:25

Dead Man Walking

Göreve başlamak için Vinewood Hils’teki gözlem evine gidin. Buluşma noktasına gidin, Dave sizi orada bekliyor olacak. Göreviniz morga gidip Ferdinand Kerimov’un cesedini teşhis etmek.

httpiimgurcomX3WD3V8jpg httpiimgurcomi1eCottjpg

Ara sahneyi izleyin. Uyandığınızda başınızda 2 doktor olacak. Doktorları alt edin ve ilerideki düşmanı sessizce indirin. Düşmanın silahını aldıktan sonra odadaki cesetlere bakın.

httpiimgurcomq7uGmC8jpg httpiimgurcomkIrZQ4hjpg

Kerimov’un cesedinin orada olmadığını Dave’e bildirin ve binanın çıkışını bulmaya çalışın. Çıkışa giderken bol bol çatışmaya gireceksiniz. Çatışmalarda Michael’ın özel yeteneğini kullanmayı unutmayın.

httpiimgurcomZ1EQ73xjpg httpiimgurcomMLuFOFxjpg

Asansörden çıkacak olan düşmana dikkat edin ve merdivenlere yönelin. Merdivenleri çıktıktan sonra sağa dönün ve odaya girin. Çöp poşeti içinde olan silahlarınızı alın ve koridordaki düşmanları temizledikten sonra kaçacağınız cama doğru gidin.

httpiimgurcomznTp5ptjpg

Cama ateş edin ve kısa ara sahneyi izleyin. Araca binin ve polislerden kurtulun, daha sonra Franklin ile görüşeceksiniz ve görev sonlanacak.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Time – 9:30 dakikadan daha kısa sürede bitirin.
– Headshots – 14 kişiyi kafadan vurun.
– Focused Killer – 6 kişiyi Michael’in özel yeteneğiyle vurun.
– Unmarked – Silahlı çatışmadan en az can kaybı ile çıkın.
– Accuracy – %70 isabet oranı sağlayın.


Cevap bulunamadı.