alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
757
GTA 5 - Deep Inside Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 13:03

Deep Inside

Caida Libre görevini tamamladıktan sonra açılan bu göreve film setine gizlice girip görevi başlatabilirsiniz. Radarda “D” harfi olarak gözüküyor.

httpimgurcomvaazA0wjpg httpimgurcomfkncNBajpg

Belirtilen yere gidin ve telefon konuşmasını dinleyin. Eğer film setine ön taraftan girerseniz peşinize polis ekipleri takılacak, bu yüzden radarda gösterilen yerde bulunan kapının üstünden atlayın ve stealth moduna girerek ilerleyin. Dikkatli bir şekilde aktöre doğru ilerleyin ve onu bayıltın.

httpimgurcoms5FXPEqjpg httpimgurcomX5nUbIQjpg

Aktörün kıyafetini giydikten sonra film setine doğru ilerleyin. Araca binin ve hızlıca çıkışa doğru sürün. Çıkışa yakın bayılttığınız aktör yolda olacak ona çarpın ve kaçmaya devam edin.

httpimgurcom8bsS648jpg httpimgurcom61IuAhgjpg

Arkanızda 2 araç belirecek. Belirtilen tuşa basarak araçta bulunan çivileri yola bırakın ve peşinizdeki araçları etkisiz hale getirin. Daha sonra belirtilen yere gidin ve görevi bitirin.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Not a Scratch – JB700′ü en az hasarla teslim edin.
– Fastest Speed – JB700′ün en son hızına ulaşın.
– Stealthy Recasting – Aktörü stealth atak ile öldürün.
– Premature Ejector – Ejector seat’ı 10 saniye içinde kullanın.
– Second Strike – JB700 ile kaçarken aktörlere çarpın.


Cevap bulunamadı.