alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
581
GTA 5 - Derailed Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 13:14

Derailed

httpiimgurcompSfbIGbjpg httpiimgurcomTMxUSJgjpg

Karavandaki ara sahneden sonra, Trevor’a geçeceksiniz. Motora binin. Buranın kuzeybatısında bulunan demiryoluna doğru sürün. Oraya gittiğinizde trene atlamak için yüksek olan yoldan fırsat kollayın.

httpiimgurcom6SIbrMDjpg httpiimgurcom5t4AWKWjpg

Çok riskli bir manevra yapmanız gerek, çünkü yüksek yolun sonunda bulunan rampadan atlayışı gerçekleştirmelisiniz. Bunun için doğru açıyı ve doğru hızı yakalamalısınız ki böylece trenin üstüne inebilesiniz. Eğer ilk atlamayı başaramazsanız önünüzde bulunan yolda bir şansınız daha var. Fakat ilk atlamaya kaçırırsanız görevi %100 tamamlayamayacaksınız.

httpiimgurcomw4Q5Lr0jpg httpiimgurcomSMotGMVjpg

Başarılı bir inişten sonra, vagonların üstünde dikkatlice trenin en öndeki vagonuna doğru ilerleyin burada oyun ara sahne girecek. Şimdi treni kontrol edeceksiniz, fakat hiçbir hareket gerçekleştirmeniz gerekmiyor. Treni durdurmaya çalışmayın, çünkü görev treni başka bir trenle çarpıştırmanızı gerektiriyor.

httpiimgurcomtmZoifkjpg httpiimgurcomUbreS4Cjpg

Michael’a geçene kadar bekleyin ve botla yola koyulun. Buradan köprünün bulunduğu yere doğru gidin. Burada nefes kesici bir ara sahne izleyeceksiniz. Bot ile yukarıda gösterilen sarı vagona doğru gidin, yapışkan bombayı seçip vagona atın. Vagondan uzaklaşıp bombayı patlatın.

httpiimgurcomI1VuqDXjpg

Bir süre sonra, Trevor’a geçeceksiniz ve göreviniz Michael’ı korumak olacak. Sağ taraftan gelecek botlara ateş açarak başlayın, düşmüş olan ağacın arkasına saklanmayı unutmayın veya Trevor’ın özel yeteneğini kullanın.

httpiimgurcomDaujbibjpg httpiimgurcomebxweKVjpg

Bir sonraki tehdit düşman helikopterleri olacak. Önceki görevlerde olduğu gibi pilotu vurmaya çalışın ki bu helikopterin çarpmasını sağlayacak. Düşman keskin nişancılarının köprüde olduğu uyarısını alınca, sniper’ı seçerek termal görüş moduna geçin ki düşmanları bulup öldürmeniz kolay olsun. Gelecek olan bir helikopteri daha indirin ve paraşütle inen düşmanları inmeden vurmaya çalışın.

httpiimgurcomJZSt4dxjpg httpiimgurcomrPjxZYijpg

Michael kargoyu bulduğunda, ona doğru yüzün ve bota binin. Burası görevin son kısmı, askerlerden kaçmanız gerekiyor. Michael olarak oynamak istiyorsanız kayalara ve engellere dikkat etmeniz gerekiyor. Burada Trevor ile oynamak daha iyi, çünkü sizi kovalayan askerleri öldürmeniz daha kolay ve hızlı olacak. Arkanızdan bot ile gelen düşmanları vurun ve nehrin yanındaki yollardan arabalarla gelen düşmanlara, helikopterlere dikkat edin. Hepsini olabildiğince hızlı indirmeye çalışın. Kovalama bittiğinde Michael’a geçin ve gösterilen yere gidin. Görev burada sonlanacak.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Mission Time – 11:30′dan daha kısa sürede bitirin.
– Fastest Speed – Sanchez ile son hıza ulaşın.
– Better than CJ – Trenin üstüne ilk atlayışta çıkın.


Cevap bulunamadı.