alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
2388
GTA 5 - Did Somebody Say Yoga? Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:27

Did Somebody Say Yoga?

Önceki görevden sonra Michael’ın villasına dönerek görevi başlatın. Radarda “M” harfi olarak görünüyor.

httpiimgurcomWEjDmfkjpg httpiimgurcom8oM55spjpg

Ara sahnede yoga hocası Fabien, size Amanda ile birlikte yoga yapmayı teklif edecek. Yoga yaparken ana ekranda analogları oyunun gösterdiği yerlere çevirin ve gösterilen tuşlara basarak yeşil yuvarlağın dolmasını bekleyin.

httpiimgurcomQVNc15ojpg httpiimgurcomOgFIiNwjpg

Yoga sırasında, Fabien’ın yaptıklarına dayanamayan Michael, Fabien’a doğru koşar fakat havuza düşer. Amanda’nın evi terk etmesiyle beraber Jimmy’nin odasına çıkın ve ara sahneden sonra villadan çıkıp Burger Shot’a doğru gidin.

httpiimgurcomYJTUCZijpg httpiimgurcomQZuBzBgjpg

Yine bir ara sahne girecek, ara sahneden sonra Jimmy arkadaşından aldığı içeceği, daha doğrusu uyuşturucuyu zorla babasına içirecek ve Michael’ı araçtan atacak.

httpiimgurcomaTlPTiUjpg

Komik bir ara sahneden sonra Michael uyanınca, elbiselerinin olmadığını fark eder. Bir araç bulup villaya dönün ve mutfaktaki mektubu okuyun.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Time – 15:00 dakikada bitirin.
– Warrior, Triangle, Praise the Sun! – Üç Yoga hareketini de eksiksiz ve hatasız yapın.


Cevap bulunamadı.