alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
531
GTA 5 - Ekstra Görev: The Good Husband Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:02

Ekstra Görev: The Good Husband

httpiimgurcom5Rb76g9jpg httpiimgurcom0etALAvjpg

Sadece Michael’a özel bu tür birkaç aile göreviyle karşılaşabilirsiniz. Michael’ın alışveriş çılgını karısı Amanda, alışveriş sırasında güvenlikle yaşadığı bir sorun üzerine polise teslim ediliyor, Michael’ı arıyor ve yardım etmenizi istiyor. Yardım etmek ya da etmemek size kalmış. Yardım etmeyi kabul ederseniz size 5 dakika gibi bir süre veriliyor ve bu süre içerisinde Amanda’nın bulunduğu yere gitmeniz isteniliyor.

httpiimgurcomxtAsq6Cjpg httpiimgurcomNYtl0bujpg

Radarda gösterilen yere, yani Rockford Hills’e vardığınızda Amanda’yı bir polis aracının içinde göreceksiniz. Yapmanız gereken tek şey aracı çalıp polislerden kurtulmak. Unutmayın, araca bindiğiniz an 3 yıldız aranma seviyeniz olacak ve ek olarak helikopter izinizi sürmeye çalışacak.

httpiimgurcomUxHLg0Ijpg

Polislerden kurtulduktan sonra yapmanız gereken tek şey Amanda’yı eve bırakmak. Bu şekilde görevi tamamlamış olacaksınız.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Görevi bitirin.


Cevap bulunamadı.