alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
327
GTA 5 - Ending A: Something Sensible Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 14:08

Ending A: Something Sensible

httpiimgurcomyO6hgBgjpg httpiimgurcom0vorYUOjpg

Franklin’in gözden uzak bir yerde Trevor ile buluşma ayarlamasını ve Michael’ı bilgilendirmesini bekleyin. Daha sonra direk olarak şehrin güneydoğusunda El Burro bölgesinde bulunan buluşma yerine gidin. Oraya gittiğinizde kısa bir ara sahne izleyeceksiniz ve Trevor sizden kaçmaya başlayacak.

httpiimgurcomfg8I7jIjpg httpiimgurcom0XBEmLzjpg

Çabucak araca binin ve Trevor’ı takip edin. Onu kovalarken, aracı zamanından önce durdurmayın çünkü kovalama belirlenen bir yerde bitecek. Kusursuzca aracınızı sürmeye bakın ve Franklin’in özel yeteneğini kullanın.

httpiimgurcom8DeLJXrjpg httpiimgurcomqgR3Dvpjpg

Trafiğe karşı giderken özellikle dikkatli olmalısınız. Otoyoldan giderken, kovalama şehrin sokaklarına doğru uzayacak. Kovalama petrol sahasında son bulacak. Ara sahnede Michael aracıyla Trevor’ın aracına çarpacak ve Trevor’a kaza yaptıracak. Ara sahneden sonra direk olarak Trevor’a veya dökülmüş olan benzine ateş ederek son birkaç ara sahneyi izleyin.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Judas! – Trevor’ı öldürün.


Cevap bulunamadı.