alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
1844
GTA 5 - Eye in the Sky Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:56

Eye in the Sky

httpiimgurcomwrwJb7Njpg httpiimgurcomF6PTdCIjpg

Göreve Franklin ile El Burro Heights’a giderek başlamanızı öneriyoruz. Çünkü polis merkezi ziyareti kısmını atlayacaksınız. Trevor olarak başladıysanız, Strawberry bölgesinde bulunan polis merkezine giderek göreve başlayabilirsiniz. Binanın ilk bölgesinde duran kişiyle kısa bir konuşma yapın ve merdivenlere çıkan kapıdan girin. Merdivenleri çıkarak çatı katına ulaşın ve helikoptere Police Maverick binin. İlginç olan helikopteri siz kontrol etmeyeceksiniz sadece helikopterde bulunan on-board kamerayı kontrol edeceksiniz.

httpiimgurcomD0PHD5Pjpg

Kamera kontrollerini öğrenmeye çalışın. Kamerayı kaydırmak ve zoom yapmak için analogları kullanacaksınız. Geri kalan şeyler için tuşlar size gösterilecek. Mavi dikdörtgenleri tarayarak, hedeflerin konuştuklarını duyabiliyorsunuz. Helikopter Franklin’in olduğu bölgeye geldiğinde Franklin üzerinde tarama yapın.

httpiimgurcom8nCqX8ejpg httpiimgurcomZfyMzoQjpg

Daha sonra diğer hedeflere giderken size gözükecek uzaktaki dikdörtgenleri tarayın. Size hepsini taramanızı tavsiye ediyoruz, görevi %100 bitirmek için bunu yapmanız gerekli.

httpiimgurcomSdvD0Fsjpg httpiimgurcom3335qsbjpg

Burada aradığınız kişiyi bulamayacaksınız. Tekrar farklı bir gruba doğru gideceksiniz. Burada hepsini taramanıza gerek yok, sadece üstteki görüntüde gösterilen elemanı taramanız yeterli. Taradıktan sonra takip sürecini başlatın. Garajına ulaşana kadar bekleyin.

httpiimgurcomq3qrhcZjpg httpiimgurcomZI5owhijpg

Garaja ulaştıktan sonra, adam Franklin’den kaçmaya başlayacak siz de bu sırada on-board kamera ile hedefi takip edeceksiniz. Zoom out yapıp daha iyi bir görüş sağlayın. Bazen gözden kaybolduğunda endişelenmenize gerek yok, kısa süre sonra ortaya çıkacaktır. Bu bölüm adamın otoparka girmesiyle bitiyor.

httpiimgurcomsvSSUIOjpg

Aradığınız adamı kaybettiniz diye korkmayın. Helikopterin alçalmasını bekleyin ve termal kamerayı açın. Üstte gösterilen kişiye direk olarak bakmanız yeterli.

httpiimgurcomSk0Hzs7jpg httpiimgurcomxJ7mvezjpg

Franklin’e geçene kadar bekleyin. Daha sonra adamı vurun aksi takdirde peşinize polis takılıyor. Araca, Truffade Z-Type’a binin ve otoparktan çıkın. Los Santos havaalanına doğru sürün.

httpiimgurcomg2IJjfIjpg httpiimgurcomFeO8Y6Yjpg

Birkaç dakika sonra peşinize polis takılacak. Polisleri atlatmak için bir ara sokağa vb. yerlere girebilirsiniz. Havaalanına ulaştıktan sonra kontrol kapısında durun ve solda bulunan hangara doğru sürün. Aracı buraya bırakın. Buradan sonra yapmanız gereken tek şey havaalanını terk etmek.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Not a Scratch – Z Type’i hasarsız götürün.
– Eavesdropper – 3 konuşmayıda dinleyin.
– I See You – Chad’ın gizlendiği yeri tek seferde bulun.


Cevap bulunamadı.