alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
738
GTA 5 - Father/Son Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 11:55

Father/Son

httpiimgurcomHo0Bw8Kjpg

Göreve başlamak için Michael’ın malikanesine gitmelisiniz. Göreve Michael ya da Franklin ikilisinden biriyle başlayabilirsiniz, seçim size kalmış. İki karakterle de farklı şekilde göreve giriş yapacaksınız. Biz size Michael ile başlamanızı öneriyoruz çünkü bu şekilde oyun size malikanenin önemli yerlerini gösteriyor ve fazladan bir ara sahne izliyorsunuz.

httpiimgurcomrld9qnrjpg httpiimgurcomqiw6qMCjpg

Michael’ın karısı ve kızı arasında geçen ufak bir tartışma sonrası Michael, güneş gözlüklerini ve MP3 çalarını alarak havuz kenarında güneşlenmeye koyuluyor ve kısa süre sonra Franklin malikaneye geliyor. Michael ile arasında geçen ufak bir konuşma sonrası malikaneden ayrılmadan önce telefonunuz çalacak ve Michael’ın oğlu Jimmy aile yatının çalındığını, ayrıca kendisinin de çalınan yatın içinde olduğunu söyleyecek. Hızlı bir şekilde villadan çıkın ve Amanda’nın arabasına(Ubermacht Sentinel) binin. Franklin’in araca binmesini bekleyin ve sonra şehrin batı kısmındaki otoyol tarafında bulunan Pacific Bluffs’a sürün. Gösterilen yere yaklaştığınızda çalınan yatınızı taşıyan bir tır göreceksiniz.

httpiimgurcomkEKQv03jpg httpiimgurcomBdOKJWBjpg

Tırı takip etmeye başlayın ve takip sırasında diğer araçlara çarpmamaya çalışın, ayrıca unutmayın Michael’ın özel yeteneği araç sürerken işe yaramıyor. Göreviniz, tırın arkasına olabildiğince yakın durmak ve Franklin’in tırın arkasına atlamasını sağlamak. – Franklin tıra atlamaya çalışırken ani hareketler yapamayacaksınız fakat tır otoyolda devam ederken bunu yapmak zor olmayacak.

httpiimgurcomLsQCX6Ljpg httpiimgurcomEETJQVjjpg

Franklin tırın arkasına atladıktan sonra eğer isterseniz oyunun size gösterdiği “movie camera” görüş açısına geçebilirsiniz. Her neyse, tırın arkasından sürmeye devam edin ve Franklin’in yaptığı hareketleri izleyin. Kısa süre sonra Franklin, sizin yardımınıza ihtiyaç duyacak ve bunun için hazır olmanız gerekiyor. Franklin bir düşmanla boğuşurken onu vurmalısınız.

httpiimgurcomjayWqOdjpg httpiimgurcomwWfKPK1jpg

Düşmanı vurduktan sonra, önemli bir hareket daha yapmanız gerekecek, bu sefer Jimmy’i kurtarmanız gerek. Michael’ın oğlu otobanda aşağı sarkarken, aracı yatın yola doğru dönmüş direğinin altına sürün, böylece Jimmy aracınıza atlayacak ve onu kurtaracaksınız. -Eğer görevi %100 bitirmek istiyorsanız bu hareketi yaparken çok hızlı olmanız gerek! Daha sonra, tırın arka tarafına tekrar sürün ve Franklin’in yattan aracınıza atlamasını bekleyin.

httpiimgurcom2A5oe7Hjpg httpiimgurcomE3CRcFOjpg

Çalınan yatı geri alma çalışması işe yaramayacak çünkü Michael’ın kullandığı araba bozulacak. Franklin’in önerilerini dinleyin ve doğrudan şehrin Batı kısmında bulunan Los Santos Customs(hava alanı çevresinde)’a sürün. Gösterilen yere ulaştığınızda belirlenen bölgede aracınızı durdurun ve ara sahneyi izleyin.

httpiimgurcomy7b4BVYjpg httpiimgurcomhN4fGQjjpg

Ara sahne sonrası Michael taksiye binerek uzaklaşacak ve oyun otomatik olarak Franklin’e geçecek. Aracı garaj kapısına sürün, görevi bitirmek için tek yapmanız gereken aracınızı tamir ettirmek(bedava) fakat üzerinizde daha fazla nakit varsa modifiye de edebilirsiniz. Şimdi geriye sadece Jimmy’i evine bırakmak kalıyor. Rockford Hills’e doğru ve yeni tamir ettirdiğiniz aracınızı çarpmamaya çalışın.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Quick Catch – Jimmy’i 10 saniyede yakalamalısınız.
– Not a Scratch – Amanda’nın aracını hasarsız teslim etmelisiniz.


Cevap bulunamadı.