alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
505
GTA 5 - Finale Introduction Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 14:06

Finale – Introduction

Big Score görevinden sonra Franklin ile Vinewood Hills’ta bulunan evinize gidin. Radarda “F” olarak gözüküyor.

httpiimgurcom4jz6W74jpg httpiimgurcomDn2zMVUjpg

Kısa süre sonra Devin Weston evinize gelecek ve bir ara sahne izleyeceksiniz. Ara sahneden sonra Devin Weston’ın size sunduğu 3 seçeneğiniz bulunuyor.

httpiimgurcomVY1aEy6jpg

– Ending A – Kill Trevor: Eğer Trevor’ı öldürmeyi seçerseniz ona ait olan yan görevleri yapamazsınız ve artık karakter menünüzde Trevor bulunmaz. Bunun için Something Sensible görevini yapacaksınız.
– Ending B – Kill Michael: Eğer Michael’ı öldürmeyi seçerseniz üstte belirttiğimiz gibi Michael’a ait yan görevleri yapamayacaksınız ve artık onu kontrol edemeyeceksiniz. Görevinizin adı Time’s Come.
– Ending C – Deathwish: Bu seçeneği seçerseniz 3 karakterden kimse ölmeyecek ve The Third Way görevini yapacaksınız ve tüm baş düşmanlarınızı öldüreceksiniz. Strech, Wei Chang, Steve Haines, Devin Weston.. Görevin sonunda üçlü, mutlu bir şekilde arkadaş olarak kalacak.


İsimsiz Üye
16 Nisan 2015 21:38

saol :d