alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
450
GTA 5 - Franklin and Lamar Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 11:51

Franklin and Lamar

httpiimgurcomOlREKpHjpg httpiimgurcomxgskcKNjpg

Önceki görevi tamamladığınız gibi 10 yıl sonrasını, Michael’ın terapistiyle konuşmasına tanıklık ediyorsunuz. Kısa süre sonra Michael’ı Vespucci sahilinde dolaşırken görüyoruz ve kendisi banka otururken tam bu sırada arkadan tanıdık seslerin geldiğini duyuyoruz. Evet, bunlar genç karakterimiz Franklin ve onun çılgın arkadaşı Lamar. Aralarında geçen kısa bir tartışmadan sonra Lamar, Michael’a bir binayı soracak ve kısa bir konuşmanın ardından Franklin’i kontrol ediyor olacaksınız. İki bina arasındaki dar bir geçitten geçerek iki aracın park edildiği yere ulaşın. İki araçtan birini seçmeniz istenecek, şimdiden söyleyelim iki araçta performans bakımından birbirine çok yakın.

httpiimgurcomSHjPckMjpg httpiimgurcom6Ld2l2tjpg

İki araçtan birini seçtiğinizde sizden Lamar’ı takip etmeniz istenecek. Franklin ile Lamar’ı takip ederken sizden Lamar’dan uzaklaşmamanız ve çaldığınız araca fazla hasar vermemeniz istenecek. Oyununda önerdiği gibi biz de size Franklin’in özel yeteneğini bu bölümde kullanmanızı öneriyoruz. Bu yeteneği genelde tam bir yere çarparken ve keskin dönüşler için kullanmalısınız.

httpiimgurcomKJTzqaejpg httpiimgurcomm7O4vdFjpg

Hızlı bir şekilde Lamar’ı takip ederken bir film setinin içinden geçeceksiniz, burada aracınızı sağda solda bulunan uzaylı kostümü giymiş insanlara çarpmamanız gerekiyor. Daha sonra aracınızla birkaç atlama sergileyeceksiniz ve burada sokaktaki diğer şeylere çarpmamanız için heyecanlanmamanızı öneriyoruz. Biraz sonra, birkaç çok katlı otoparkın içinden geçeceksiniz ve araç farlarını nasıl kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

httpiimgurcombxc48mnjpg httpiimgurcomJGpjWpMjpg

Kısa bir konuşmanın ardından Franklin ve Lamar polis tarafından aranıyor olacak. Sizi kovalayan polisleri atlatmanız gerek. Bu oyunda tamirci sistemi(boyacı veya boyamacı) önceki oyunlara göre daha farklı işliyor. Tamirciye girip polisleri peşinizden kaybetmek için öncelikle onların görüş alanından çıkmalısınız. Polisleri kaybetmenin diğer bir yolu da ara sokaklara veya yeraltı garajlarından birine saklanmak.

httpiimgurcom1ErnvZhjpg

Polislere izinizi kaybettirdikten sonra, altınızdaki araçla haritada gösterilen Simeon Yetarian’ın olan araç galerisine gidin. Oraya giderken aracınıza hasar vermemeye dikkat edin. Galeriye vardıktan sonra ve ara sahneyi izledikten sonra Franklin’in özel aracına(Bravado Buffalo) binerek Franklin’in evine gidin ve aracı garaja bırakarak görevi tamamlayın.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Not a Scratch – Aracı en az hasarla teslim et.
– Focused Driver – Franklin’in özel yeteneğini en az 7 saniye kullan.
– Winner – Yarışta Lamar’ı geç.
– We Come in Peace – Stüdyo’dan geçerken uzaylılara çarpma.Cevap bulunamadı.