alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
594
GTA 5 - Friends Reunited Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:20

Friends Reunited

httpiimgurcomXla6yIPjpg httpiimgurcomkjAmzQCjpg

Trevor’ın karavanına döndüğünüzde, Wade ile karşılaşacaksınız. Ara sahneyi izleyin, araca(Canis Bodhi) binin ve batıya, daha önce ziyaret ettiğimiz Lost çetesinin bir kısmının ikamet ettiği karavan parkına doğru sürün. Oraya vardığınızda yapmanız gereken orada bulunan 5 karavana bomba yerleştirmek. Sessizce yaklaşmanız gerekli tabii ki. Araçtan inin ve susturuculu bir silah seçin.

httpiimgurcom2dy7ws2jpg httpiimgurcomuZRLm5tjpg

Lost çetesinin üyelerini göreceksiniz. Hepsini arkadan yaklaşarak veya susturuculu bir silahla öldürmelisiniz. Direk çatışmaya girmenizi önermiyoruz. Çünkü bu görevi %100 bitirmenize engel oluyor ve karavanlardan başka düşmanlar çıkmasına neden oluyor. Araçların birinde çalışan çete üyesini öldürmekle başlamanızı öneriyoruz.

httpiimgurcomq3nggjMjpg httpiimgurcomqEetqxNjpg

Acele etmenize gerek yok çünkü acele ettiğinizde çok dikkat çekiyorsunuz. Eğer bir yere saklanıp beklerseniz 2 motorcu parkı terk ediyor. Aracın çevresinde bir yerde zor görülen bir düşman olacak. Unutmadan tüm grup halinde düşmanları hızlıca öldürmeye çalışın aksi takdirde alarma geçiyorlar. Tüm bölgeyi temizledikten sonra bombaları yerleştirmeye başlayabilirsiniz. Yapışkan bombaları seçerek işaretlenmiş karavanlara fırlatın.Tüm bombaları yerleştirdikten sonra göreve başladığınız yere geri dönün ve bombaları orada patlatın, böylece etrafınızda düşman belirmeyecek. Kalan karavanlardan çıkan düşmanları haklayın.

httpiimgurcom3q9jJRDjpg

Wade’e geri dönün ve Los Santos’a uzanan uzun yolculuğunuza başlayın. Yolda tüm şehri panoramik olarak görebileceğiniz bir yerde duracaksınız, burada manzaranın tadını çıkarın. Daha sonra Vespucci sahiline doğru yolunuza devam edin. Burada Wade’in kuzeni Ralph yaşıyor. Artık burada yaşamaya başlayacaksınız.

Görevi%100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Headshots – 5 düşmanı kafadan vur.
– Mystery Gift – Kimseye görünmeden karavanları patlat.
– Unmarked – En az hasarla görevi bitir.
– Perfect Gift – Tüm karavanları patlat.


Cevap bulunamadı.