alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
482
GTA 5 - Hood Safari Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:32

Hood Safari

httpiimgurcomsW2uwAvjpg httpiimgurcomAOkhWVtjpg

Görevi başlatmak için, Franklin in evine gitmelisiniz(Lester’ın Vinewood Hills’te aldığından önceki evi). Göreve ya Franklin ya da Trevor olarak gidebilirsiniz, pek farklılık yaratmayacak. Konuşmayı dinledikten sonra, Lamar aranıza katılacak. Franklin’e geçtiğinizde kamyonete(Vapid Speedo) binin ve Grove Street’te olan buluşmaya gidin. Oraya gittiğinizde, araçtan inin ve gösterilen eve gidin.

httpiimgurcomvQGzSvWjpg httpiimgurcomy5w64Gojpg

Ara sahneden hemen sonra, çıkan çatışmada kimi kontrol edeceğinizi seçmeniz gerek. Biz Trevor’ı öneriyoruz çünkü özel yeteneği çok işinize yarayacaktır fakat Franklin ile de çatışabilirsiniz.

httpiimgurcomD795PoZjpg httpiimgurcomTvM6YjHjpg

Gelen düşmanları sokağın çıkışına doğru bastırın ve unutmayın etrafta yeni çete üyeleri belirecek. Gelen çete araçlarını bomba atar ile patlatabilirsiniz, sadece Trevor veya Lamar’ın patlamaya yakın olmadığından emin olun yeter aksi takdirde görev iptal olacaktır.

httpiimgurcomLF2eY1cjpg httpiimgurcombAaxkQQjpg

Daha sonra, polisler gelmeye başlayacak. Onlarla çatışmanızı önermiyoruz, daha kolay olacağı için Lamar’ı takip ederek jet skilerin olduğu yere gidin. Burada Franklin’e geçip işinizi kolaylaştırabilirsiniz, jet skilerden birine binin.

httpiimgurcom7PjnBz1jpg

Kanalları takip ederek dostlarınızla aranızı açmamaya çalışın. Eğer isterseniz size saldıran çete üyelerini vurabilirsiniz(burada Franklin’i seçerseniz özel yeteneğini açıp daha rahat nişan alabilirsiniz). Gelen polis helikopterini umursamayın. Lamar’ın size ayrılmayı önerdiği an dostlarınızdan ayrı bir rotaya sürüp onlardan uzaklaşın. Ayrıca gelecek olan polis teknelerine dikkat edin. Peşinizdeki polisleri bir şekilde atlattıktan sonra görev sona erecek.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Headshots – 12 kişiyi kafadan vurun.
– Accuracy – %70 isabet oranı ile oynayın. (En az)
– Mission Time – 07:00 dakikadan daha az bir sürede görevi tamamlayın.


Cevap bulunamadı.