alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
501
GTA 5 - Legal Trouble Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 13:40

Legal Trouble

httpiimgurcomN0JC8Hbjpg httpiimgurcomhxQNF7Bjpg

Film stüdyosuna vardıktan sonra otoparka doğru sürün, araçtan inin ve Solomon’ın ofisine gidin. Burada Devin ve Molly’nin de olduğu bir ara sahne izleyeceksiniz. Ara sahne bittikten sonra dışarı çıkana kadar bekleyin, dışarıdan haritada işaretlenmiş yere gitmek için hızlı bir araba tercih edin.Kadını bir an önce yakalamak için uğraşmanıza gerek yok, çünkü oyun bunu yapmanızı engelleyecektir. Sadece gidilecek yere kadar aracı akıcı bir şekilde kullanmaya ve telefon konuşmalarını dinlemeye odaklanın.

httpiimgurcomUE7wDNZjpg httpiimgurcoma1gjbJyjpg

Molly’nin aracına yaklaştıktan sonra, eğlenceye polisler de dahil olacak. Molly’nin aracına güvenli mesafeyi koruyun ve polislerin dikkatini çekmemek için hiç bir polis aracına çarpmayın. Belirli aralıklarla sinematik kamerayı kullanmanız, Weazel Haber helikopterinden kovalamacayı izlemeniz, eğlenceyi farklı bir boyutta görmenizi sağlayacaktır.

httpiimgurcomYngQiVMjpg httpiimgurcomU5VIfmGjpg

Havalimanına girdikten sonra Molly’i takip etmeye devam edin. Burada diğer uçaklara ve objelere çarpmamaya özen gösterin. Çünkü olası bir kaza durumunda Molly’nin aracını kaybedebilir, hatta kullandığınız aracın patlamasına bile neden olabilirsiniz. Molly’nin arabası duvara çarptıktan sonra araçtan çıkın ve kadını takip edin. Burada kovalamaca çok yakında sonlanacak, Molly trajik bir biçimde ölecektir. Molly öldükten sonra düşürdüğü filmi gidip almalısınız.

httpiimgurcome0uN1LYjpg

Şimdi ise önünüzde görevin son bölümü kaldı, bu da 3 yıldızlı polisten kurtulmaktan başka bir şey değil. Molly’i kovalayan polisleri öldürmekle işe başlayabilirsiniz. Molly’nin öldüğü yere girdiğiniz kapıdan çıkmanızı tavsiye ediyoruz. Buradan kaçmanız daha kolay olacaktır. Herhangi bir polis arabası çalarak daha az göze batabilir, limanı terk ettikten sonra herhangi bir otopark ya da yer altında bir yere girerek işinizi daha kolaylaştırabilirsiniz. Ancak en kolay yol olarak size havalimanında alacağınız bir uçak ile kaçmayı öneriyoruz. Örnek olarak resimde görülen jete binip oradan uzaklaşabilirsiniz. Polis helikopterinin ulaşamayacağı yüksekliğe çıkın, sonunda Solomon ile telefon görüşmesinin ardından görevi tamamlamış olacaksınız.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Time – 05:30′dan daha kısa sürede bitirin.
– Floor It – Herhangi bir araçla en son hıza ulaşın.
– Clean Escape – 02:00 dakikadan önce polisten kurtulun.
– News Hound – Weazel Haber kamerasından 15 saniye boyunca kendinizi izleyin.


Cevap bulunamadı.