alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
457
GTA 5 - Marriage Counseling Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 11:58

Marriage Counseling

httpiimgurcombrgdEnZjpg httpiimgurcomdlaKELfjpg

Father/Son görevdeki gibi bu göreve de ister Franklin ister Michael ile başlayabilirsiniz. Biz, bu göreve Michael ile başlamanızı tavsiye ediyoruz, çünkü Michael olarak başladığınızda oyun fazladan bir ara sahne sunuyor ve Amanda’yı tenis hocasıyla yatakta basıyorsunuz. Ara sahneden sonra villadan çıkın, garaj yolunda bulunan kamyonete atlayın (Bravado Bison), Franklin’in araca binmesini bekleyin ve tenis hocasını kovalamaya başlayın.

httpiimgurcomVtgDeg6jpg httpiimgurcomkQADX1njpg

Kovalama sizi Vinewood Hills’a kadar sürükleyecek. Bir an tenis hocasını gözden kaçıracaksınız fakat korkmayın, bu, oyunun bir parçası. Birkaç dakika sonra arazi yola girmek zorunda kalacaksınız. Yol boyunca ilerlerken tenis hocasının aracını gördüğünüz yere doğru yaklaşın ve giren ara sahneyi izleyin.

httpiimgurcomYNiQra6jpg httpiimgurcomTFu4Gavjpg

Franklin destekler kolonlarından birine halatı bağladıktan sonra araca binin ve gazı kökleyin. Evin balkonu çökene kadar gaz vermeye devam edin. Balkon çöktükten sonra Michael’ın villasına dönebilirsiniz.

httpiimgurcomcOIndmnjpg httpiimgurcomakXKbNWjpg

Villaya geri dönerken bir telefon çağrısı alacaksınız ve yıktığınız villanın Meksikalı kartel Martin Madrozo’nun olduğunu öğreneceksiniz. Sonra onun adamları bulunduğunuz bölgede belirecek ve sizi kovalamaya başlayacaklar. Oyunun önerilerini takip edin ve Franklin’e geçerek gelen araçların icabına bakın. Ateş ederken araçların sürücülerini vurmaya çalışın. Ayrıca Franklin’in üzerinde bulunan tüm silahları kullanabilirsiniz.

httpiimgurcomJnxAfS7jpg

Madrozo’nun yolladığı adamların hepsini öldürmek sorunlarınızı çözmüyor, çünkü bu sefer peşinize polis takılıyor. Michael’a geçin ve peşinizdeki polislerden kurtulun. Polisleri atlattıktan sonra Michael’ın malikanesine geri dönün ve ara sahnenin tadını çıkarın.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Not a Scratch – Bison aracını en az hasarla teslim edin.
– Time – Görevi 5:30 saniyede tamamlayın.
– Drive-by Killer – 3 düşmanı araç içinden ateş ederek öldürün.

Not: Ara sahneler dahil oyunu 06:30 saniyede bitirmeniz gerekiyor. Bu yüzden oyunu %100 bitirmek istiyorsanız ara sahneleri geçmelisiniz.


Cevap bulunamadı.