alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
1030
GTA 5 - Meltdown Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 13:47

Meltdown

httpiimgurcomfBrxMc5jpg httpiimgurcomzDYigIDjpg

Bu görevi başlatma yeriniz, Rockford Hills district’deki lüks kıyafet mağazası olan Ponsonbys. Buraya vardıktan sonra içeri girin ve sağa doğru yürüyün. Resimde görüldüğü gibi 10000$ değerinde bir smokin almalısınız. Eğer paranız yoksa parayı kazanmak için bir kaç aksiyon yapabilirsiniz. Zırhlı banka araçlarını soyun, ya da aldığınız yerlerden para gelmesini bekleyin.

httpiimgurcomJuf2wPijpg httpiimgurcomHpdGf1Hjpg

Bunu satın aldıktan sonra Michael otomatik olarak smokini giyecektir. Daha sonra Jimmy’nin kullandığı limuzinin arkasına oturun ve film galasına gitmek için koltuğunuza kurulabilirsiniz. Film galasına doğru giderken sinematik kamerayı kullanmanız iyi bir tercih olabilir. Burada Devin Weston ile telefon görüşmesi yapacaksınız. Kendisi sizi gittiğiniz yerde, kırmızı halının üstünde karşılayacak. Devin, Michael’a karısının tehlikede olduğunu söyleyecek.

httpiimgurcomzjaMSHwjpg httpiimgurcom0X0yedFjpg

Şimdi ki göreviniz ise Michael’in evine 2 dakika içinde ulaşmak olacak. Galaya geldiğiniz limuzini (Dundreary Stretch) kullanabilirsiniz. Ancak daha hızlı bir araba almak daha yararlı olacaktır. Eve ne ile gideceğinize karar verdikten ve eve vardıktan sonra Amanda’ya saldıran bütün düşmanları öldürün. (Hepsini iyi bir atışla kafadan vurmak ve Amanda’ya saldıranları kafadan vurmak akıllıca olacaktır)

httpiimgurcomn50s8FEjpg httpiimgurcomKAl65lujpg

Üst kata çıkın ve Tracey’nin odasına girin. Tracey’i burada bir düşman tarafından yakalanmış halde göreceksiniz. Düşmanın Tracey’nin arkasından kafasını çıkarmasını bekleyin (resimdeki gibi) ve her ihtimale karşı zamanı yavaşlatma yeteneğini kullanarak düşmanı kafasından vurun.

httpiimgurcomkSWMvmGjpg httpiimgurcomBq7hs9Ijpg

Daha sonra merdivenlere geri dönün, yukarı doğru çıkmayan tüm düşmanları temizleyin. Aşağı inin ve villada ki tüm düşmanları birer birer indirin. Burada pek fazla acele etmenize gerek yok, dolayısıyla çok fazla risk almayın. Objelerin arkasına saklanarak zamanı yavaşlatma yeteneğinizi kullanın. Unutmayın, mutfakta gerektiğinde alabileceğiniz bir ilk yardım paketi olacak.

httpiimgurcom3YrhkSxjpg httpiimgurcomggA4Lu7jpg

Sonra ise dışarıda sizi bekleyen Merryweather askerleri olacak. Çıkış için arka kapıyı seçin ve hepsini öldürmeye başlayın. En sonunda villanın önündeki arabanın olduğu yere dönün. Burada ise son düşman grubu arabalarla gelecektir. Düşmanların araçlarını hızlı bir biçimde patlatmak daha akıllıca olacaktır. Bombaatar veya herhangi bir patlayıcı işinizi görebilir. Bu bölgeyi temizledikten sonra villanın üst katına dönün ve eğlenceli ara sahneyi izleyin.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Time – 06:30′dan daha kısa sürede bitirin.
– Pedal to the Metal – Herhangi bir araçla en son hıza ulaşın.
– Tier One Operator – 12 kişiyi kafadan vurun.
– Headshot Rescue – Amanda ve Tracey’i kafadan vuruşla kurtarın.


Cevap bulunamadı.