alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
511
GTA 5 - Military Hardware Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 13:09

Military Hardware

httpiimgurcomsfRWphCjpg httpiimgurcomMVypyrVjpg

Görev konvoya yaklaştığınız zaman veya uzaktan saldırdığınız otomatik olarak başlıyor. Konvoyun rotasını ezberlemeye çalışın ve birkaç yüz metre önlerinde durup yere yapışkan bomba yerleştirerek oradan uzaklaşın. Yakındaki bir tepenin arkasına saklanabilirsiniz. Konvoyun yaklaşmasını bekleyin. Konvoy yaklaşınca ilk aracın önünde veya araç üstünden geçerken bombayı patlatın, tıra zarar vermemeye çalışın.

httpiimgurcomiBklWtijpg httpiimgurcom14tEfdcjpg

Şimdi bir silah alıp konvoydaki araçlardan çıkan adamları öldürmeye başlayın. Kafalarına nişan almanızı ve aranızdaki mesafeyi avantaj olarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu şekilde tüm düşmanları öldürün.

httpiimgurcomYDuLbFNjpg

Şanslısınız ki, polislerin ortaya çıkması için endişelenmenize gerek yok. Araçların yanına gidin ve kamyona binin. Buradan sonra yapmanız gereken tek şey kamyonu metamfetamin laboratuvarına götürmek.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Head Hunter – 5 kişiyi kafadan vurun.
– Sticky Strategist – Konvoyu yapışkan bombayla tuzak kurarak durdurun.Cevap bulunamadı.