alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
931
GTA 5 - Minisub Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:35

Minisub

Denizaltı, Los Santos’un kuzeybatısında limanda bir gemiye bağlı olarak bulunuyor. Oraya gittiğinizde aracınızdan inin ve denizaltını iyi görebileceğiniz bir yere gelin.

httpiimgurcomXsPT2FLjpg httpiimgurcomk95YPsYjpg

Sniper’ı veya başka bir tüfeği seçin ve denizaltının bağlı olduğu iplere nişan alın. Denizaltını düşürmek için 4 ipi de vurmalısınız. Vurduktan sonra suya düşecek, siz de suya atlayın ve denizaltına binin.

httpiimgurcomG5PuK9Ajpg httpiimgurcomiwI7hMojpg

Şimdi denizaltının sudan çıkarılacağı yere doğru gitmeye başlayın, buranın batısında yer alıyor. Oraya giderken denizaltı kontrollerini deneyebilirsiniz .Gösterilen yere ulaştığınızda, sarı bir daire göreceksiniz oraya girin.

httpiimgurcomqt0fe2Rjpg httpiimgurcomdBRfBLnjpg

Denizaltının tırın arkasına yüklenmesini bekleyin. Daha sonra tıra binerek önceki görevde gittiğiniz limanın batısında bulunan depoya park edin ve tırdan inin. Görev burada bitecek

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Mission Time – 08:30 veya daha kısa sürede bitirin.
– No Boarding – Gemiye çıkmadan submarin’i çalın.


Cevap bulunamadı.