alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
1746
GTA 5 - Minor Turbulence Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 13:05

Minor Turbulence

httpiimgurcomExkxLAYjpg httpiimgurcomiCWkWoIjpg

Göreve başlamak için Rockford Hills bölgesinde yaşayan Michael’ı ziyaret etmelisiniz. Oraya Franklin ile gittiğinizde Trevor’ı kontrol ediyor olacaksınız ve görev boyunca onunla devam edeceksiniz. Trevor’ın kamyonetine binin. Karavanının yakınında bulunan havaalanına gidin. Hangara girip uçağı alın ve havalanın.

httpiimgurcomTOroPVujpg httpiimgurcommoVd0JLjpg

Kısa süre sonra Ron size görev hakkında bilgi verecek. Görev boyunca askeri üsse yakın uçacağınız için alçak irtifada uçmalısınız. İrtifa yükseldiğinde seslerle ve Ron tarafından uyarılacaksınız. Diğer yandan yere yakın olan ağaçlara ve direklere çarpmamak için çok alçak uçmamalısınız.

httpiimgurcomNXpjul0jpg httpiimgurcomWj0Rrvzjpg

Kargo uçağına doğru uçun. Askeri üsse yakınlaştığınızda dikkatli olmalısınız. Oranın hava sahasını ihlal edemezsiniz, bu yüzden üssün solundan dolaşmanız gerekli. Askeri üssün etrafından dolaştıktan sonra haritanın etrafında saat yönüne dönen kargo uçağını yakalamaya çalışın.

httpiimgurcom0VrqAPXjpg httpiimgurcom0XE1wI8jpg

Fakat yüksek irtifaya çıkmadan önce bilgilendirilmeyi bekleyin. Bilgilendirildikten sonra kargo uçağına doğrudan yükselebilirsiniz. Kargo uçağını yakaladıktan sonra tehlikeli bir manevra yapmaya hazır olun, çünkü yukarıda gösterildiği şekilde uçağın içine girmelisiniz.

httpiimgurcomWkFHKsFjpg httpiimgurcom6iVC2Ujjpg

Uçağa girdikten sonra hemen ateş etmeye başlayın ve Trevor’ın özel yeteneğini kullanmayı unutmayın. Ayrıca size doğru gelen cisimlerin size çarpma ihtimali çok yüksek. Bunun için dikkat edin.

httpiimgurcomWJhRxF3jpg httpiimgurcomt6PCMQTjpg

Tüm düşmanları öldürdükten sonra, kokpite gidin. Pilotlardan birini öldürün ve kontrolü devralın. Buradan uçağı havaalanına geri götürmeye çalışmanız başarısızlıkla sonuçlanacak. Etrafınızda düşman jetleri belirecek ve onları ne indirebilecek ne de kaçabileceksiniz.

httpiimgurcomaEXlqKsjpg httpiimgurcomFd6SCFVjpg

Kargo uçağının vurulmasını bekleyin ve kaçmaya başlayın. Uçağın kargo bölümüne geldiğinizde off-road aracına binin ve uçaktan dışarı sürün. Havadayken, araçtan atlayın ve yere yeterince yaklaştığınızda paraşütünüzü açarak iniş yapıp görevi bitirin.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Accuracy – En az %80 isabet oranı ile oynayın.
– Four Wheel Flier – Kargo uçağından mesa ile atlayın.


Cevap bulunamadı.