alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
655
GTA 5 - Monkey Business Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 13:16

Monkey Business

httpiimgurcomVPrn1qzjpg httpiimgurcomzjvBGTNjpg

Bu görev için başlangıç noktası,haritanın kuzey batısında ki küçük balıkçı klubesi. Buraya herhangi bir 3 karakterle gidebilirsiniz. Sonrasında Steve ve Dave arasında ki uzun diyoloğu dinliyorsunuz. Nagasaki Dinghy adlı bota binip suda işaretlenmiş yere doğru gidin, ki bu da araştırma tesislerinin doğusundan başka bir yer değil.

httpiimgurcomOymZaHTjpg httpiimgurcomcfLD2eOjpg

FIB’de çalışan dostlarınızı takip etmek ve dalış yapmak için uygun butona basın. Sonunda ufak bir mağaraya ulaşmış olmanız gerekecek, bu girişte bir ızgara içeri girişi kapatmış olacak. Michael, bunun için kaynak makinasını çıkarana kadar bekleyin ve yeşil olarak işaretlenmiş yerleri kesin. Fakat çok fazla yakıt kullanmayın, eğer yakıt biterse görev tamamlanmamış olur.

httpiimgurcominFfgbzjpg httpiimgurcomFmCDTcMjpg

Demirleri kesmeye devam edin, böylece sualtı tünelleri ağına açılan kapıdan giriş yapabileceksiniz. Sonrasında yine Steve ve Dave ile uzun bir süre yüzerek takip edin. Bu yolculuk sırasında neyse ki herhangi bir güvenlik sıkıntısı ile ilgilenmeniz gerekmeyecek. Daha büyük bir bölüme vardığınızda yüzeye çıkın ve merdivenden tırmanın. Bu arada envarterden şok silahını seçtiğinizden emin olun.

httpiimgurcomocmU7E2jpg httpiimgurcomjMc03oEjpg

Kapıyı açtıktan hemen sonra, ilk bilim adamını şok tabancasıyla vurun. Düz devam edin ve ilerideki gardiyanı da aynı yöntemle bayıltın. Not: Şok silahını kullanırken dikkatli olun, isabetli olmanız gerekir. Çünkü şok silahını ateşledikten sonra tekrar yüklenmesi biraz zaman alacaktır. Bu sebeple yanlış bir şey yaparsanız saldırıya uğrayabilir, ve ya alarmın çalmasına neden olabilirsiniz. Ve tabii ki zamanı yavaşlatma özel yeteneğini avantajınıza kullanıp görevi geçmekte daha başarılı olabilirsiniz. Bu görev Michael’in ve son bölümü için çok iyi bir seçenek olacaktır.

httpiimgurcome82X3OXjpg httpiimgurcomy97Acfkjpg

İkinci bilim adamını bayıltmak için hazırlıklı olun. Kendisi asansörden çıkacaktır. Bayılttıktan sonra giriş kartını alın, asansöre binin ve üçünüzü diğer kata çıkana kadar bekleyin. Kısa bir süre sonra iki bilim adamının olduğu başka bir odaya varacaksınız. Birine şok tabancası ile ateş edin, şok tabancası dolarken diğerine de saldırın. (Yumruklar şok tabancası dolana kadar yararlı olacaktır ) Daha sonra düz gitmeye devam edin, yaklaşan düşmanlarla ilgili olan uyarıyı göz ardı etmeyin. Sağ taraftaki duvarın arkasına saklanmanızı ve düşmanlar bölgeyi terk edene kadar beklemenizi tavsiye ediyoruz. Düşmanları öldürmeye/bayıltmaya çalışmakta bir seçenek olacaktır fakat bu çok daha risklidir, unutmayın.

httpiimgurcomSo8JKZKjpg

Daha sonra odanın girişine vardığınızda giriş kartını kullanın, böylece içeri girebileceksiniz. İçinde tek bilim adamı olan odaya girin, sol tarafındaki bilim adamını şok cihazı ile vurun. Bilim adamı kilitli odanın kapısını açtıktan sonra onu da şok silahı ile vurun. Şimdi toksini alabilirsiniz. Toksini aldıktan sonra tesislerin alarmı çalmaya başlayacaktır. Arkadaşlarınızı takip edin ve odadan ayrılın.

httpiimgurcomBmkClLxjpg httpiimgurcomfEq2Utujpg

Çıkışa kadarki seyahatinizde düzenli olarak düşmanlarla çatışmanız gerekecek. İlk başlarda duvarın arkalarına saklanıp onları şok silahı ile vurmak iyi bir fikir olacaktır. Bu yöntem görevi %100 bitirmenizde önemli rol oynuyor çünkü görevin gerekliliği olarak bu silah ile 8 kişiyi etkisiz hale getirmelisiniz. Bu işi hallettikten sonra istediğiniz silahı seçip düşmanların icabına bakmaya başlayabilirsiniz. Tabii ki zamanı yavaşlatma yeteneğinizi yardımınız için kullanmayı unutmayın!

httpiimgurcomQTQjGMTjpg httpiimgurcomQTkDhhQjpg

Tesisin çıkışına vardığınızda asıl dikkat etmeniz gereken yerin burası olduğunu sakın unutmayın. Çünkü burada daha iyi silahlanmış askerler ile karşılaşacaksınız. Burada kesinlikle duvarların arkasına saklanıp zamanı yavaşlatma yeteneğinizi kullanmanızı öneriyoruz. Bütün bölgeyi düşmanlardan temizleye çalışın. Binanın önündeki avluya doğru gidin ve yeni aldığınız toksini soğutma ünitesinin içine yerleştirin.

httpiimgurcomfvQlsmljpg httpiimgurcomFIbNZ7Ljpg

Daha sonra helikopteri uçuran Trevor’a geçiş yapacaksınız. Araştırma tesisinin önüne doğru uçun ve endişelenmeyin. Çünkü buranın havasahasına giriş yapmak yeni bir kovalamaca başlatmayacaktır. Helikopter ile içine toksini koyduğunuz üniteyi alın, bu da bir ara sahneye geçmenizi sağlayacaktır. Daha sonra Sandy Shores havalimanına doğru için ve burada belirli bir yükseklikte gitmeniz gerektiğini unutmayın. Aksi taktirde dikkat çekebilirsiniz. Havalimanına vardıktan sonra yükü tırın üzerine bırakın ve helikopteri indirin.

httpiimgurcomDocLhQ1jpg httpiimgurcomQQ1Rs0njpg

Bu görevin son bölümü için biraz da formalite diyebiliriz, çünkü hala Trevor ile oynuyor olacaksınız. Daha önceden kaçırdığınız Patricia’yı Martin Madrazo’nun çiftliğine geri götürmelisiniz. Bahsi geçmişken hatırlatalım, çiftlik Los Santos’un kuzeyinde kalıyor.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Stunner – 8 kişiyi şok tabancası ile vurun.
– Headshots – 15 kişiyi kafadan vurun.
– Accuracy – %70 isabet oranı ile bitirin.
– Time – 13:30′dan daha kısa sürede bitirin.


Cevap bulunamadı.