alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
2175
GTA 5 - Nervous Ron Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 12:15

Nervous Ron

httpiimgurcomlz9EwRPjpg httpiimgurcomeH1uy5Qjpg

Trevor’ın karavanına döndükten sonra, Ron ile karşılacaksınız ve onunla konuşmak bu görevi başlatacak. Ara sahnenin bitmesini bekleyin ve karavanın önünde bulunan ATV(Nagasaki Blazer)’lerden birine binin. Öncelikle gitmeniz gereken yer Ammu-Nation dükkanı, radarınızdan yararlanarak gidebilirsiniz.

httpiimgurcomKqrPI6Pjpg httpiimgurcomUN8zNLJjpg

Dükkanın önüne park edin, dükkana girin ve kasiyer ile konuşun. Sniper almanız gerekiyor. Silahı ücretsiz olarak alabilirsiniz ancak geliştirmeler için para ödemek zorundasınız. Silahı aldıktan sonra, silaha “suppressor” ve “advanced scope” alarak geliştirmelisiniz. Silahı aldıktan sonra ATV’ye dönün ve buranın güneybatısında bulunan hava alanına doğru yola çıkın. Oraya vardığınızda su kulesine tırmanmanız gerekecek.

httpiimgurcomSkme8asjpg httpiimgurcomlMz3gktjpg

Sniper’ı çıkarın ve nişan alma moduna geçin ve merceği yakınlaştırabildiğiniz kadar yakınlaştırın. Öncelikle, Ron’a nişan alın ve onun yorumlarını ve talimatlarını dikkatlice dinleyin çünkü düşmanlar Ron’u farkedip görevin iptal olmasını sağlayabiliyor. Kontrol kulesinin altında duran düşmanı vurarak başlayın(düşmanları kafasından vurmanıza gerek yok vücudun üst kısmına ateş etseniz dahi ölüyorlar).

httpiimgurcom4I7DQv9jpg httpiimgurcomTx9bQA6jpg

Sonraki yapmanız gereken şey ışıklara ateş etmek, ve bunu yapmak için fazla zamanınız yok çünkü az önce vurduğunuz düşmanın olduğu yerden bir araç gelecek. Araç gelince ona nişan alın ve Ron’un talimatlarını dinleyerek düşman arabadan çıkmadan ateş etmeyin.

httpiimgurcomipF00BZjpg httpiimgurcom7hTJFIHjpg

Sonraki hedefiniz kontrol kulesinin tepesinde beliren düşman olacak(ilk öldürdüğünüz düşmanın üst tarafında). Ateş ettikten sonra merdivenlerin olduğu bölgeyi gözlemeye başlayın .Çünkü bu bölgede bir düşman gelip bekleyecek. Yerdeki cesedi fark etmeden ve diğer motorcuları alarma geçirmeden onu indirin.

httpiimgurcomdecQIeyjpg httpiimgurcomz35t0Svjpg

Tekrar kulenin üstüne nişan alın dış balkonlardan birinde bir düşman belirecek derhal onu vurun. Sonra Ron’u gözetlemeye başlayın ve ulaşması gereken yere ulaşana kadar bekleyin. İkinci motorcuyu öldürürken dikkat etmelisiniz, aksi takdirde alarmı çalıyor.

httpiimgurcomX17KksUjpg httpiimgurcombcdlkajjpg

Ron’un bombayı kurmasını bekleyin ve sağ taraftan gelecek son düşmanı indirmeye hazır olun. Sizi endişelendiren tek şey bu olmasın çünkü hava alanının üstünde bir helikopter belirecek. Tekrardan Ron’un talimatlarını dinleyin ve pilotu doğru an geldiğinde vurun.

httpiimgurcom68FaU3Sjpg httpiimgurcomnobbeEqjpg

Böylece amacınıza ulaşmış olmanıza rağmen artık saklanmanız gerekmeyecek yani aksiyonu yakından tadacaksınız. Çabucak apron alanına gidin ve oraya gittiğinizde ATV’den inin ve standart çatışmalara hazır olun. Burada Trevor’ın özel yeteneğini kullanmak sizin için avantajlı olacaktır.

httpiimgurcomz3vMiX7jpg httpiimgurcom0als8x8jpg

Pistte bulunan tüm motorcuları öldürmeniz gerekli. Pisti temizledikten sonra solda bulunan hangara dalın böylece Trevor otomatik olarak Ron’un sürdüğü uçağın kanadına atlayacak. Daha burada bitmiyor çünkü ateş etmeniz ve düşmanları öldürmeniz gerekiyor. Piste çıktıktan sonra daha önce yerleştirdiğiniz bombaları patlatmanız gerekiyor. Ayrıca sağda park halinde duran tankere ateş etmeyi unutmayın.

httpiimgurcombTWWBajjpg httpiimgurcom8FE5sBcjpg

Hava alanında bulunan tüm motorcuları öldürmeye çalışın, çünkü görevi %100 bitirmek istiyorsanız bunu yapmanız gerekli. Daha sonra Trevor kanattan atlayacak ve pistte bulunan başka bir uçağa binecek. Gaza basın, pistin dışına çıkmamaya çalışın, uçağı kaldırın ve iniş takımlarını kapatın. Burada kanada tutunan düşmanı alt etmek için uçağa tam dönüş yaptırabilirsiniz.

httpiimgurcomD9lo6h4jpg

Şimdi Ron tarafından sürülen uçağı takip etmeniz gerekiyor. Burada basit hareketler deneyerek uçak kontrollerine alışabilirsiniz. Belirtilen alana giderken, köprülerin altından geçmeye çalışın çünkü oyun görevi %100 bitirmek için sizden bunu da isteyecektir.

httpiimgurcomygQ1Lirjpg httpiimgurcomWd3KhEMjpg

Askeri üsse yaklaştığınızda, Ron’un talimatlarını takip ederek irtifanızı düşürün. İrtifayı düşürürken abartmayın aksi takdirde kaza yapabilirsiniz. Uçuşa devam edin ve gösterilen yere geldiğinizde oyunun size gösterdiği tuşa tıklayarak kargoyu bırakabilirsiniz.

httpiimgurcom0fNtJMhjpg

Görevin son kısmı ise buradan bu bölgede bulunan başka bir hava alanına gitmek. Alçak irtifada uçmayı unutmayın(ayrıca direk askeri üssün üstünden uçmayın). Ayrıca altından geçebileceğiniz köprüler için gözünüz açık olsun. Hava alanına vardığınızda iniş takımlarını açın, uçuş hızınızı düşürün ve dikkatlice iniş yapın. Buradan sonra yapmanız gereken tek şey uçağı hangara sokmak.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Headshots – 5 düşmanı kafadan vur.
– Time – Görevi 12:30 dakikada bitir.
– Nervous Twitch – Uçak yarışında Ron’u geç.
– 6 Bridges, 1 Plane – Uçak ile 6 köprü altından geç.
– Death on a Wing – Kanada takılan tüm motorcuları öldür.


Cevap bulunamadı.