alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
350
GTA 5 - Pack Man Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 13:21

Pack Man

httpiimgurcom07tnfFsjpg httpiimgurcomrvUzmJgjpg

Bu görevi başlatmak için, Franklin’in ilk yaşadığı yeri yani Lester’dan Vinevood Hills’te ki villayı almadan önce kaldığı yeri ziyaret etmelisiniz. Buraya Franklin ile gitmek en iyisi olacaktır, çünkü Trevor’u seçerseniz yine Franklin’e otomatik olarak dönüş yapacaksınız. Lamar’dan gelecek olan telefonu bekleyin ve çalıntı arabayı park ettiği işaretli yere gidin. Araca binin ve garaja doğru gidin. Ancak bu görevde değişim için araçları taşımak için kullanılan traktöre bağlı bir platform ünitesine gitmeniz gerekecek.

httpiimgurcom01WWrmbjpg httpiimgurcom3FEqj7Rjpg

Trevor’a geçiş yaptıktan sonra kamyona binin ve haritanın kuzeyine doğru uzun bir yolculuk için kendinizi hazırlayın. Şehir sınırları içerisinde asıl dikkatli olmalı ve geniş açılı dönüşlerde kamyonun yüküne dikkat etmeli ve güvenli bir biçimde sürmelisiniz.

httpiimgurcomdo8gzyjjpg httpiimgurcomklpMuBCjpg

Batı anayolu boyunca ki yolculuğunuz ilk başlarda gayet olaysız sürecek, Yolun yarısından fazlasını geçtikten sonra tır yerel polis birlikleri tarafından fark edilecek ve kovalamaca başlayacaktır. Yol boyunca devam edin ve talimatlara uyun. Franklin’in araçlara ulaşmasını engelleyecek ani dönüşlerden kaçınmaya çalışın.

httpiimgurcomGN96cxgjpg httpiimgurcomgdhzgdSjpg

Franklin arabalardan birine bindikten sonra Franklin’e geçiş yapın ve tırı gelen saldırılardan korumaya çalışın. Önce aracın ön kısmına monte edilmiş makinalı tüfekleri kullanacaksınız, fakat bunu yaparken kazayla tırı vurmamaya dikkat edin. Tırı kovalayan polis araçlarını etkisiz hale getirmek için en iyi yöntem yol çivilerini kullanmak olacaktır. (Road Spikes)Polisleri etkisiz hale getirmeye çalışırken kullandığınız yöntem ne olursa olsun, araçlarla temas yapmamaya çalışın çünkü bu görevi %100 bitirmenin bir başka gerekliliği de aracın durumunun iyi olması. Bütün polis araçlarından kurtulana kadar Trevor’un kullandığı tırı korumaya devam etmelisiniz.

httpiimgurcomWtByWiVjpg httpiimgurcom4hWISk4jpg

Franklin olarak oynamaya devam edin ve tırı takip edin. Görevin biteceği yer anayolda ufak bir otelin önü olacak. Burada Molly ile ufak bir görüşmenin ardından görevi tamamlamış olacaksınız.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Mission Time – 12:00 dakikadan daha kısa sürede bitirin.
– Not a Scratch – JB 700′ü en az hasarla götürün.
– Shredder – Spikes(çivileri) kullanarak en az 3 polis arabasını etkisiz hale getirin.


Cevap bulunamadı.