alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
829
GTA 5 - Paleto Score Setup Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 13:07

Paleto Score Setup

httpiimgurcomoujDJpDjpg httpiimgurcomXi33oAejpg

Göreve başlamak için Trevor’ın karavanının yakınında bulunan metamfetamin laboratuvarına gitmelisiniz. Göreve ister Michael ister Trevor ile üst kata çıkarak başlayabilirsiniz. Ara sahneden sonra laboratuvardan ayrılın ve Michael’ın kırmızı arabasına binin.

httpiimgurcomOdTus6Gjpg httpiimgurcomdkoWva0jpg

Belirtilen yere, Paleto Bay’e gidebilirsiniz. Oraya gittiğinizde, otobüs durağının yanında durun ve Lester’ın Los Santos’tan gelmesini bekleyin. Lester geldiğinde belirtilen bankanın olduğu yere sürün. Burada soyacağınız banka için keşif yapacaksınız. Bankanın önüne arabanızı park edin ve bankayı gözlemleyin. Daha sonra bankanın arkasındaki boş araziye sürün.

httpiimgurcomhUb7gEJjpg httpiimgurcomzgtxMYOjpg

Araçtan inin ve bir silahla -dürbünlü silahlar işe yarayacaktır- üstteki görüntüde gösterilen bankanın duvarına sabitlenmiş alarmı yok edin. Bunu yaptıktan sonra hemen aracınıza dönün ve yakındaki benzinciye sürün. Polisin verdiği reaksiyonu gözlemleyin ve araçtaki insanların konuşmalarını dinleyin.

httpiimgurcomKgt4Ggajpg httpiimgurcom5yhufgDjpg

Gözlemler sonrası artık görevin bu kısmında metamfetamin laboratuvarına dönerken bir tür yarış yapmak. Burada Trevor veya Michael ile yarışabilirsiniz, eğer hızlı gitmek istiyorsanız Trevor’a geçmenizi öneriyoruz çünkü altındaki motor gerçekten hızlı ve oraya ilk varmanıza çok yarayacak.

httpiimgurcombUHHtc1jpg httpiimgurcomLQqq9EXjpg

Görevin son kısmında ise soygunda bulunacak çete elemanlarını seçmek olacak. Burada da önerdiğimizsoyguncuyu seçmenizi istiyoruz çünkü bu sayede daha çok pay ediniyorsunuz. Seçimden sonra görev sonlanacak ve Lester’ın size haber vermesini bekleyeceksiniz.

httpiimgurcomYBNkt2ojpg

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Leisurely Drive – Bankaya 03:30′dan kısa sürede sürün.
– Winner – Meth laba yarışı kazanın.


Cevap bulunamadı.