alexa
GTA 5
Grand Theft Auto V ile açık suç dünyasını birebir yaşayın. Hemen GTA 5 Satın Al. GTA 5 i Steam veya Rockstar cd key olarak satın alabilirsiniz. GTA 5 CD key satin alarak GTA V oyununu online ve multiplayer dahil bütün özellikleri ile oynayabilirsiniz.
677
GTA 5 - Predator Bölümü
Barış S.
28 Mart 2015 13:11

Predator

httpiimgurcom3mPbbvvjpg httpiimgurcomqyq4a3ojpg

Göreve Michael veya Trevor olarak Sandy Shores’taki karavanı ziyaret ederken başlıyorsunuz. Konuşmayı dinledikten sonra karavandan çıkın ve aracınızla maceraya başlayın. Burada otomatik olarak O’neil kardeşleri kovalayan Franklin’e geçeceksiniz.

httpiimgurcomNqvxsbFjpg httpiimgurcomZRH0mtNjpg

Kovalama pek zahmetli olmayacak, özellikle otoban geniş ve çok trafik olmadığı için pek zorlanmayacaksınız. Sadece otobandan çıkarken bir şeye veya birine çarpmamaya çalışın. Kovaladığınız araç ilerideki yamaçtan düşüp yanmaya başlayacak ve O’Neil kardeşler kazadan kaçacak. Araçtan çıkın ve yanan arabaya gidin, sonra Franklin’in arkadaşlarıyla iletişim kurmasını bekleyin. Trevor’a geçtikten sonra, havaalanına gidin ve helikoptere binin. Şimdi batıya doğru uçmaya başlayın, gideceğiniz yer haritada belirtilmiş olacak.

httpiimgurcomI0W0VHZjpg httpiimgurcom1Uj5doVjpg

Michael’a geçmeyi bekleyin ve ağaçların arasında O’Neil kardeşleri arayın fakat hiçbir şeye ateş etmeyin aksi takdirde %100 tamamlayamayacaksınız. Termal görüş modunu kullanarak yakındaki tüm ısı kaynaklarını dürbünü sonuna kadar yakınlaştırarak tarayın. Kardeşlerden ilkini soldaki derede göreceksiniz. İkinci kardeş ise ağaçların ortasında duruyor olacak ve onu bulmanız daha kolay. Buradaki kardeşi vurun ve aramaya devam edin. Helikoptere doğru gelen bir roket görürseniz sakın korkmayın, bu görevin bir parçası. Ayrıca sakın düşmanı helikopterden vurmaya çalışmayın ve Franklin’e geçin.

httpiimgurcomkF9PyRUjpg httpiimgurcomgNTVpJbjpg

Franklin’e geçtikten sonra, Chop’u takip edin ve küçük dereden geçin. Burada Chop’a geçiş yaparak- sadece izleyici olarak- son kardeşi bulma sürecini hızlandırabilirsiniz. Chop son kardeşi bulduktan sonra, Franklin olarak ona ateş edin. Trevor’a geçene kadar bekleyin, Franklin ve Chop’u almak için gösterilen yere iniş yapın. Daha sonra havaalanına dönerek görevi bitirin.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Accuracy – En az %70 isabet oranı ile oynayın.
– Time – 09:00 dakikadan daha kısa sürede tamamlayın.
– Headshots – 3 kişiyi kafadan vurun.
– Thin the Herd – Hiçbir hayvanı öldürmeyin.


Cevap bulunamadı.